Сонник вир до чого сниться – вир уві сні приснився

До чого бачити уві сні вир? Вир уві сні є ознакою того, що вам буде важко спілкуватися з друзями в найближчому майбутньому, так як вони не зможуть, ні яким чином зрозуміти ваш спосіб мислення.

До чого сниться вир – сонник Фрейда

Коли вам сниться вир, це означає, що ви боїтеся зізнатися в чомусь щоб не зруйнувати відносини з людиною якого ви любите.

Якщо вам приснилося, що ви потрапили у вир, цей сон є попередженням для вас, про те, що вас найближчим часом чекають великі неприємності в слідстві вашого грубого поводження з іншими людьми.

Як тлумачить наш сонник – якщо вам приснився потужний вир, це ознака того, що ви піднімаєте планку, і плани, які тільки з’являються у вас в голові, які виходять за ваші кошти.
 

До чого сниться вир чистої води – сонник Міллера

Уві сні побачити вир чистої води означає, що ваша совість цілком чиста, так як нічого абсурдного у вашій поведінці немає.

Коли ви потрапили в сні у вир брудної води, це означає, що з вами станеться щось дуже неприємне. Вам потрібно трохи поберегти себе.

Якщо уві сні вам вдалося вибратися з виру чистої води це знак того, що вам доведеться понести невеликі втрати у фінансовому плані.
 

До чого сниться вир на море – сонник Ванги

Коли уві сні ви побачили вир на море, цей сон може означати, що у вас є погані або навіть болючі спогади, від яких ви хотіли б позбавитися або повернути час, щоб запобігти ці події.
 

До чого сниться вир на річці – сонник Нострадамуса

Коли вир на річці з’являється у вашому сновидінні, це сигнал, що ви сумніваєтеся в своїх поточних діях і потребу в радах людини старше і більш досвідченого, ніж ви.
 

Сонник - тлумачення снів