Сонник водойма до чого сниться -водойма уві сні приснився

До чого бачити уві сні водойма? Якщо водойма з’являється у сні, це може означати, що замість того, щоб зосередитися на вашої нинішньої життя, ви постійно займаєтеся пошуками старих травм і тим, що було у вашому житті болючим і поганим. Поступаючи таким чином, ви страждаєте, замість того, щоб все забути і насолоджуватися життям.

До чого сниться водойма – сонник Фрейда

Коли вам сниться водойму, це обіцянка, що ви скоро відчуєте себе добре після важкої хвороби.

Якщо велика водойма з’являється у сні, це ознака того, що в найближчому майбутньому вам доведеться зіткнутися з багатьма труднощами.

Сниться мутний водойму, це ознака того, що ваше фінансове становище покращиться незабаром.

Як тлумачить наш сонник, якщо вам сниться замерзлу водойму, цей сон оголошує, що ви будете віддані людиною, до якої ви відчуваєте більшу прихильність.

Вам сниться водойма з блакитною водою, це ознака того, що ви робите помилку, в своїх планах. Вам потрібно переглянути всі свої плани, щоб потім не було серйозних наслідків
 

До чого сниться водойма жінці – сонник Міллера

Якщо сниться водойма жінці цей сон говорить про те, що у неї є деякі страхи і відчуття небезпеки, яке вона не може подолати, можливо, лише підсвідомо. Коли жінка бачить у сні чистий водойму, це означає, що вона хоче подбати про людину ,більш слабке, ніж вона сама, щоб довести свою силу або бажання щось зробити, а потім навколишні помітять і оцінять її хоробрість.

У сновидінні жінка купається у водоймищі, це ознака того, що ви погано себе відчуваєте у своїй компанії, тому що люди принижують вас, або обмежують ваші дії. Ви не будете відчувати себе краще, поки не зміните своє оточення, і вам потрібно зробити це якомога швидше, тому що вам не варто зв’язуватися більше з цими людьми.

Коли ви в сні впали у водойму, цей сон попереджає вас про небезпеку. Але якщо ви себе в водоймі добре відчуваєте, це знак того, що у вас з’явиться багато приємних подій незабаром.
 

До чого сниться брудний водойма – сонник Ванги

Коли вам сниться брудний водойму, це знак того, що у вас скоро почнеться дуже успішний період для вас, під час якого ви зможете зробити деякі успішні угоди, і багато речей ви приведете до успішного завершення.

Коли уві сні ви п’єте воду з брудного водойми, це прелюдія до щастя і процвітання в емоційній сфері. Також такий сон може пророкувати, як правило, благополуччя у всіх сферах життя.

Якщо уві сні ви побачили брудний водойма і від нього виходить неприємний запах – цей сон є поганим попередником, хизуються перешкоди на шляху до мети і негаразди вас чекають у найближчому майбутньому.
 

До чого сниться у водоймі плавати сонник Нострадамуса

Якщо сниться, що ви плаваєте у водоймі, це означає, що ви повинні зберегти талант в таємниці, який ви тільки що виявили, тому що, якщо ви негайно відкриєте його світу, люди можуть намагатися заподіяти вам шкоди.

Плавати у водоймі з коханою людиною уві сні, означає, що ви досягнете великого успіху у своїх починаннях, і вам сподобається велике соціальне повагу. Коли ви бачите як незнайомий вам людина плаває у водоймі, це знак того, що разом з вашими союзниками ви досягнете успіху незмірно і, можливо, навіть отримаєте реальну славу.

До чого сниться водойма з рибою – сонник Хассе

Вам сниться водойма з рибою цей сон означає, що ви надмірно сподіваєтеся на успіх проекту над яким ви зараз працюєте, тому що на даний момент ви морально не готові втілити в реальність.

Якщо вам у сні приснився водойма з великою рибою, це знак того, що у вас з’явиться реальна можливість налагодити спілкування з людьми, з якими ви давно не завели відносини.

 

До чого сниться водойма з чистою водою – сонник Лонго

Як тлумачить наш сонник якщо в сновидінні людина бачить водойма з чистою водою, це ознака того, що він прямує не до своєї мрії як він сам думає, а пристосовується до вимог інших людей.
 

Сонник - тлумачення снів