Сонник горілка до чого сниться – горілка уві сні приснилася

Якщо вам приснилася горілка? Коли вам сниться горілка, це ознака того, що в найближчому майбутньому, у вас не буде причин для занепокоєння, ви уникнете участі у сварках, особливо з близькими людьми і ваше життя буде проходити розмірено і цікаво.

До чого сниться горілка – сонник Фрейда

Якщо вам сниться горілка, цей сон означає, що у вас є друзі поруч з вами, на яких ви можете розраховувати в будь-якій ситуації, вони вам обов’язково допоможуть, якщо у вас виникнуть проблеми.

Коли вам сниться багато горілки — це позитивний знак того, що ви зможете довести свої наміри до щасливого фіналу.

Вам сниться наливати горілку — це сигнал про те, що вам потрібно краще піклуватися про своє здоров’я, так як ви можете зіткнутися з деякими проблемами в цих питаннях.

Як тлумачить наш сонник якщо уві сні ви разливаете горілку, це попередження про небезпеку, яку ви повинні уникнути, якщо будете насторожі.

Якщо вам сниться, як людина п’є горілку, це сигнал, що ваші плани неможливо виконати, тому що ви занадто високо підняли планку.

До чого сниться пити горілку – сонник Міллера

Якщо вам сниться, що ви п’єте горілку, це ознака того, що вас турбує зайве сміття з близькою людиною, тому що це дійсно важливо для вас.

Сниться, що ваші друзі п’ють горілку, це означає, що скоро у вас буде гарна зустріч, після якої ви довгий час будете в гарному настрої.

Якщо горілка з’являється у сні, це може означати, що вас приваблює людина яка дуже погано ставиться до вашого оточення, але ви не повинні піддаватися цій спокусі, тому що це не може бути добре для вас.

Коли уві сні вас змусили пити горілку, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не повинні надмірно проявляти свою довіру, і вам потрібно бути обережним, тому що люди, яких ви помилково вважаєте своїми друзями, можуть надати вам дуже багато проблем.

До чого сниться горілка в пляшці – сонник Ванги

Коли ви бачите горілку в пляшці уві сні, це знак того, що ви вирушите в долгогое подорожі.

Якщо у вашому сні горілка в пляшці замерзла, це означає, що скоро ваші близькі будуть бачити, наскільки ви мудрі і наскільки великі ваші життєві переживання, тому, в кінці кінців, ви будете добре оцінені.

До чого сниться купувати горілку – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться, що ви купуєте горілку, це означає, що ви скоро встановіть нові соціальні контакти з дуже впливовими людьми, хоча спочатку ви не будете знати про їх силі.

Приснилося купувати горілку в магазині, цей сон означає, що в найближчому майбутньому вашій ворогу вдасться збити вас зі шляху, і це багато в чому буде викликано вашої недбалістю.

До чого сниться пити горілку з чарки – сонник Хассе

Якщо вам сниться, що ви п’єте горілку з чарки, це позитивний знак, який обіцяв, що ви знайдете щастя, і зможете знайти таку людину, з яким у вас буде мир і злагода, і ви, нарешті, можете бути самим собою.
 

До чого сниться що чоловік п’є горілку – сонник Лонго

Коли вам сниться що чоловік п’є горілку, це сновидіння означає, що ви дасте близькій людині цінну пораду, і він буде вам дуже вдячний за це.
 

Сонник - тлумачення снів