Сонник волохаті руки до чого сняться – волохаті руки уві сні приснилися

Приснилися волохаті руки? Взагалі кажучи, волохаті руки уві сні можуть означати, що ви переживаєте за близьку людину, у якого в житті складний період, і що такі переживання негативно впливаєте на ваше здоров’я і благополуччя, тому ви повинні шукати спосіб відволіктися, і трохи розслабитися.

До чого сняться волохаті руки – сонник Фрейда

Якщо вас наснилися волохаті руки, значить, ви скоро будете розчаровані, а причина вашого розчарування буде некоректну поведінку ваших друзів.

Якщо уві сні ви доторкнулися до волохатих рук, це знак того, що ваше серце скоро знайде свою половинку, і скоро ви будете закохані по вуха у людини з яким нещодавно познайомилися.

Коли уві сні людина тягне до вас свої волохаті руки, це передвісник позитивних подій, які скоро будуть у вашому житті і нададуть дуже позитивний вплив на вас.

Як тлумачить наш сонник якщо уві сні волохаті руки викликають у вас огиду, цей сон означає, що в житті у вас з’явиться дуже міцна зв’язок з людиною з якою ви донедавна ворогували.

 

До чого сняться волохаті жіночі руки – сонник Міллера

Коли вам сняться волохаті жіночі руки, це ознака того, що ви будете жити в злагоді з тією людиною, з яким ви давно не жили в хороших відносинах.

Волохаті жіночі руки уві сні жінки обіцяє втрату не обов’язково матеріального, а уві сні чоловіки — радість і щастя.

 

До чого сниться дівчині волохаті руки – сонник Ванги

Коли уві сні дівчата з’являються волохаті руки, це означає, що вона дізнається інформацію про яку вона знати не хотіла.

До чого сниться чоловіча волохата рука – сонник Нострадамуса

Якщо чоловіча волохата рука з’являється у сні, для вас це вдалий знак, який стосується всіх ваших життєвих ситуацій.
 

Сонник - тлумачення снів