Сонник: велика ящірка до чого сниться велика ящірка уві сні приснилася

До чого сниться велика ящірка? Сон в якому велика ящірка, означає, що ваша загальна життєва ситуація поліпшиться в найближчому майбутньому, завдяки тому, що ви опинитеся в набагато кращому фінансовому стані, а також поліпшите своє здоров’я.

 

До чого сниться велика ящірка — сонник Фрейда

Коли вам сниться велика плямиста ящірка це може бути передвісником якоїсь хвороби — вашого або когось у вашому найближчому оточенні, але невідомо, чи це серйозно чи як довго це триватиме.

Сон в якому прісудствует велика чорна ящірка, це позитивний ознака вашої трудового життя — це може означати, що ви скоро будете просунуті чи зустрінете ще одна настільки ж важлива відмінність.

Згідно соннику велика ящірка з мовою означає розчарування. Це ознака того, що ви не отримаєте те, що вважаєте, принаймні, не в найближчому майбутньому. Можливо, це відбудеться пізніше, але тоді у вас більше не буде задоволення очікуваного.

До чого сниться ящірка зелена велика – сонник Міллера

Сон в якому сниться велика зелена ящірка означає, що ви скоро опинитеся в дуже незручній ситуації, яка змусить вас відчути велика ганьба.

Згідно з нашим соннику напад великої зеленої ящірки можна тлумачити як ознаку того, що ви якимось чином нейтрализуете свого великого конкурента в якомусь полі або небезпечному ворогові.

 

До чого сниться велика ящірка нападає — сонник Ванги

Якщо довелося бачити уві сні напад великої ящірки, це попередження про те, що вам скоро доведеться виконати дуже важливе завдання, і ви досягнете успіху тільки в тому випадку, якщо будете дуже уважні і будете діяти дуже ретельно.

Сон в якому велика ящірка нападає на одного, це позитивний ознака того, що у вашому житті і позитивні події буде якийсь момент, що значно змінить вашу нинішню ситуацію.

До чого сниться велика ящірка в будинку – сонник Нострадамуса

Якщо вам сниться велика ящірка в будинку, це ознака того, що вам не треба ні про що турбуватися, тому що навколо вас багато людей, які не соромляться поспішати, щоб допомогти вам, коли вам це потрібно.

 

Сонник - тлумачення снів