Сонник – великі груди до чого сниться великі груди уві сні приснилася

Великі груди. Якщо цей символ з’являється у сні, незалежно від контексту, в якому він відбувається, це може означати, що ваш громадянський статус скоро зміниться. Якщо ви самотні, це може бути гарною ознакою раннього шлюбу, і якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви можете розвіятися.

До чого сниться великі груди — Сонник Фрейда

Якщо вам сниться великі груди, це дуже успішний знак для вас, обіцяючи вам гарне майбутнє. Але це не означає, що вам не потрібно нічого робити і намагатися що-небудь зробити, тому що все, що добре, прийде до вас — цей символ означає, що він дасть вам можливість керувати своїм життям, а от чи Будете ви правильно використовувати його і будувати для себе світле майбутнє, все залежить тільки від вас.

Загалом, цей символ може означати, що ви скоро зможете впоратися з якоюсь серйозною проблемою, про яку ви мрієте.

До чого сниться великі жіночі груди — Сонник Міллера

Якщо сниться великі жіночі груди, це означає, що навколо вас хтось, хто роздратований вашою поведінкою і як діє на вас нервово, тому ви не хочете витрачати багато часу на нього.

До чого сниться жінка з великими грудьми — Сонник Ванги

Коли сниться жінка з великими грудьми, це означає, що хтось спробує обдурити вас неправдивої лестощами і спритно похвалив вас за вашою адресою.

До чого сниться дівчина з великими грудьми — Сонник Нострадамуса

Коли сниться дівчина з великими грудьми, це сигнал, що ви обманываетесь і ви всі добре розумієте, і чините неправильно.

До чого сниться смоктати велику груди — Сонник Хассе

Якщо сниться смоктати велику груди, це попередження, що, оскільки хтось сильно вас хвалить, ви станете дуже впевненим і будете ставитися до інших упереджено. Ваші родичі не будуть приймати таку поведінку, і це може викликати серйозну напруженість між вами і ними.

До чого сниться великі гарна груди — Сонник Лонго

Коли сниться великі гарна груди, незалежно від того, як символ з’являється у сні, це означає, що ви скоро зможете зустрітися з великим сімейством найближчих родичів, і все це буде для вас дуже приємним моментом. Тим більш важливо, що ви останнім часом серйозно нехтували, щоб підтримувати зв’язок з вашої найближчою родиною, і ви обов’язково повинні виправити ситуацію.

Сонник - тлумачення снів