Сонник: велика птиця до чого сниться велика птиця уві сні приснилася

До чого сниться велика птиця? Загалом, цей сон може бути попередженням про нехороших людей, притворяющихся вашими друзями, і що вони постійно пліткують за вашою спиною, і завдають шкоди вашій репутації.

До чого сниться велика птиця – сонник Фрейда

Сниться велика птиця, цей сон може означати, що ваша сім’я не прийме ваш вибір чоловіка, в якості вашого майбутнього супутника життя.

Якщо вам сниться велика гарна птиця, це поганий знак, оголошує про будь-які проблеми, і проблеми, які незабаром з’являться у вашому житті.

Коли сниться птах з великим дзьобом, це означає, що вам слід бути більш обережним, коли ви пильнуєте, тому що ви можете заплутатися в якійсь незрозумілій, поганої ситуації для вас.

На нашу соннику якщо сниться велика яскрава птах, це ознака того, що скоро хтось підготує для вас якийсь неприємний сюрприз.

Сонник трактує, сон в якому сниться велика птиця жінці, він обіцяє хороший пробіг в професійній сфері і, що слід, покращиться ваше фінансове становище.

Тлумачення сну в якому сниться велика птиця в руках оголошує, що ви зможете позбутися від поганих інших планів, які ви робите проти вас, і застережливий сигнал про те, що ваші погані відносини з навколишнім середовищем — це тільки ваша вина, тому що ви сваритеся і егоїстичні.

До чого сниться велика чорна птиця – сонник Міллера

Якщо ви бачите уві сні велику чорну птицю, це попередження про небезпеку, яка може викликати у вас пробудження, і якщо вам сниться, що ви наносили шкоду великої чорної птиці, це ознака того, що ви не зможете досягти своєї запланованого прибутку.

Коли вам сниться зграя великих птахів, це ознака того, що ви маєте великий успіх з протилежною статтю, і постійно оточені відданими шанувальниками, хоча ви можете навіть не знати про це, і не усвідомлювати це повністю.

До чого сниться велика біла птах – сонник Ванги

Якщо вам сниться, велика біла птах, це може бути ознакою того, що в житті ви можете фліртувати з кількома людьми одночасно, і це погано позначиться на вашій репутації.

Коли вам сниться велика синя птиця, це знак того, що ви повинні розуміти, що ваше безтурботне ставлення, може зашкодити тим, хто емоційно взаємодіє з вами, не знаючи, що для вас це тільки швидкоплинний флірт, і більше нічого не буде.
 

До чого сниться велика птиця в будинку – сонник Нострадамуса

Коли ви бачите велику птицю в будинку уві сні, це ознака того, що у вас виникла проблема з хорошим використанням грошових ресурсів, і ви повинні спробувати вивчити його, і це, безумовно, добре для вас, а точніше, для вашого бюджету.

На нашу соннику якщо сниться зловити велику птицю, загалом, цей символ може означати, що ви боретеся з дуже серйозними проблемами, які навряд чи ви подолаєте.

До чого сниться велика птиця в небі – сонник Хассе

Бачити в сні велика птиця в небі — це попередження для вас, щоб тримати ваше пильне бдіння кожен раз, коли ви працюєте з деякими небезпечними гострими інструментами, оскільки ви можете потрапити в якийсь нещасний випадок.

Сняться великі птахи нападають уві сні, незалежно від контексту, є два можливих пояснення. Насамперед, це може означати, що знання емоційного фону, в якому ви брали участь, знайде щасливий кінець.

Сонник - тлумачення снів