Сонник – хворий до чого сниться хворий уві сні приснився

Хворий. Коли вам сниться такий символ, це може бути ознакою того, що у вас буде істотне падіння, але невідомо, чи відбудеться це в найближчому майбутньому або в майбутньому. Скоро ви станете епіцентром деякої невизначеної плутанини.

Рішення проблем — скоро стануть вашою метою, але, на щастя, вони не будуть тривати довго і не повинні мати серйозних наслідків для майбутнього. Можливо, отримаєте від когось важливі новини або лист.
 

До чого сниться хворий Сонник Фрейда

 

Якщо вам сниться хворий, що у вас немає документів, і ви не можете відправитися провідати його, це може бути ознакою того, що наяву, можливо, тільки підсвідомо, боїтеся втратити контакт зі своєю сім’єю, і ви не захочете розставатися зі своїми близькими.

Коли сниться хвора мама у вашому сні, ви отримаєте несподіваний грошовий потік.

Коли сниться колишній хворий чоловік або хлопець, це ознака того, що ви повернете впевненість у собі і почуття власної гідності, і якщо ви знайдете новий вид доходу, що приходить у ваше життя, але ви, швидше за все, будете використовувати його тільки на час.

Сниться хворий чоловік, означає, що ви можете розгадати таємницю або відкрити секрет, але спочатку ви повинні бути терплячими.

Сниться хворий хлопчик — це сигнал, що ви більш уважно дивіться на своє фінансове становище і, при необхідності, приймаєте правильні рішення, в той час як сон означає, що ви збираєтеся брати участь у досить складній ситуації.

Буває приснився хворий батько – сонник трактує, що ви не зможете впоратися з якимось важким завданням, зважитися, і це тому, що у вас не вистачає ваших знань і здібностей
 

Померлий сниться хворим Сонник Міллера

Померлий сниться хворим, означає, що незабаром між вами й іншою людиною виникне непорозуміння, що призведе до серйозних конфліктів між вами, але, на щастя, ви зможете закінчити його вчасно, без особливих наслідків для кожної із сторін.

Сниться хворий чоловік, означає, що ви скоро отримаєте подарунок від когось. Сонник вважає, що цей символ може також означати, що ви скоро потерпіть деякий поразки, можливо, ваше важливе починання може бути не успішним, але, в кінці кінців, ви не понесете більше втрат, так як зможете вийти з цього без особливих втрат.
Можливо також, що незабаром ви станете спадкоємцем якоїсь суми грошей або майна, що сильно вплине на стан вашого бюджету.

До чого сниться хворий зуб — Сонник Ванги

Якщо вам сниться хворий зуб, що ви страждаєте від невизначеного, неуточненого захворювання, це попереджувальний знак для вас. Ваше підсвідомість дає вам уявлення про те, що рішення, яке ви збираєтеся прийняти, дуже важливо для вас і що ви повинні ретельно обміркувати це, навіть якщо ви не думаєте, що це важливо для вашого життя зараз. Однак, якщо ви приймаєте рішення поспішно або просто робите неправильний вибір, ви скоро дізнаєтеся, як сильно це вплине на якийсь аспект вашого життя.

До чого сниться хвора жінка — Сонник Нострадамуса

Якщо сниться хвора жінка, це може передбачити якісь душевні страждання, які незабаром можуть стати вашою частиною, але ви не знаєте точно, що це може означати.

Сниться хвора бабуся, означає, що ви скоро отримаєте важливу інформацію для вас. Можливо, ваша мрія скоро буде виконана або навіть більше.
 

До чого сняться хворі руки — Сонник Хассе

 

Коли уві сні сняться хворі руки, це хороший знак, що передбачає хороший просвіт, але швидше не в матеріальній сфері, але ви будете щасливі і задоволені тим, що маєте.

Якщо вам сниться хворий очей уві сні, то ви понесете серйозні втрати, в основному фінансові, тому що ви не можете економити і жити скромно, так як ви звикли вести дуже щедрий і екстравагантний стиль життя.

До чого сниться хворий кошеня — Сонник Лоффа

 

Сниться хворий кошеня. Коли цей символ з’являється у сні, незалежно від того, де він відбувається, це означає, що коли ви пильнуєте, ви відчуваєте себе самотнім, і вам не вистачає тепла і близькості іншої людини. Ймовірно, ви мрієте про любов або навіть дружбу, і ви, нарешті, хочете відчути, що поруч з вами є хтось, хто вами дуже цікавиться, і в яких ситуаціях ви можете людини розраховувати.

 

Хворий снитися здоровим — Сонник Лонго

 

Якщо вам Хворий снитися здоровим — це означає, що ви скоро отримаєте серйозні втрати, але цей символ не визначає, чи це тільки матеріальні або фінансові втрати, або, може бути, це також має метафоричне, більш глибоке значення.

Сниться психічно хворий — цей сон є виразом вашого підсвідомого страху відмови і страху, що вас можуть залишити в спокої.
Якщо вам сниться сон в якомусь контексті про це символ, це, швидше за все попередження від вашого підсвідомості, що ви не берете участь у тому, що ви зараз збираєтесь брати участь. Оскільки це дуже невизначене і ризикований захід, ви повинні дати собі душевний спокій, тому що, навіть якщо ви можете отримати з цього вигоду, потенційні вигоди не будуть коштувати того ризику, від якого ви страждаєте.

Сонник - тлумачення снів