Сонник: вагітна собака до чого сниться вагітна собака уві сні приснилася

До чого сниться вагітна собака? Якщо вам сниться, вагітна собака, це означає, що наяву ви дуже ніж те порожнім заклопотані. Не переживайте через дрібниці.

 

До чого сниться вагітна собака – сонник Фрейда

Коли вам сниться, що ви бачите в сні вагітну собакуво сні, вас це сигнал, що у вас є свідомість великої сили свого ворога або конкурента, але ваша думка не має ніякого відношення до реальності, бо ти дійсно сильно переоцінюєш можливості цієї людини і що ви в змозі подолати його без особливої праці.

До чого сниться вагітна собака жінці – сонник Міллера

Якщо приснилася вагітна собака жінці, це означає, що вам вдасться добитися в житті серйозного успіху, і не виключено, що це станеться набагато раніше, ніж очікується.
 

До чого сниться велика вагітна собака – сонник Ванги

Коли уві сні сниться велика вагітна собака, це тобі попередження, щоб ти не вплутався в конфлікт або спор. Якщо уві сні ти гладиш велику вагітну собаку, це знак того, що в реальному житті вас очікує чорна смуга в житті, вона буде не довгою і не доставить вам багато клопоту.
 

Вагітна собака уві сні – сонник Нострадамуса

Вагітна собака уві сні, це знак того що, у тебе скоро відбудуться якісь радісні події, які надовго наповнить тебе почуттям щастя і задоволення.

Сонник - тлумачення снів