Сонник: скажена собака до чого сниться скажена собака уві сні приснилася

До чого сниться скажена собака? Коли вам сниться, скажена собака, цей сон є символом майбутніх ваших проблем зі здоров’ям. Незважаючи на це, ви повинні більше піклуватися про себе, намагатися їсти здорову їжу, і, перш за все, уникати дуже стресових ситуацій і забезпечити своєму організму достатню кількість сну і відпочинку.

До чого сниться скажена собака — сонник Фрейда

Коли сниться вам скажена собака, це означає, що у вас є велике бажання до перемоги якщо тільки правильно це бажання використовуєте, так само, і свій вроджений потенціал, у вас є шанс на досягнення мети, яку ви виберете.
 

До чого сниться скажена собака яка накидається – сонник Міллера

Якщо вам сниться скажена собака яка накидається, це віщує успішне завершення якогось важливого вигідної справи. Не виключено, що воно завершиться набагато швидше, ніж очікувалося.
 

До чого сниться що вкусила скажена собака — сонник Ванги

Якщо вам сниться що вкусила скажена собака, це для вас сигнал, що у житті ви рухаєтеся не в тому напрямку чи ви робите щось неправильно для вирішення якоїсь справи, і ви повинні подумати, яким іншим способом ви можете це зробити, тому що цей нинішнє становище не до чого не призведе.
 

Сниться скажена собака жінці — сонник Нострадамуса

Коли жінці сниться скажена собака, це передвістя, що незабаром вам вдасться позбавитися від якоїсь давньої проблеми. Можливо вас покинуть докори сумління.

Сниться велика скажена собака – сонник Хассе

Якщо ж у сні ви бачите велику скажену собаку, це знак що скоро на ваші плечі ляже відповідальність за виконання якогось складного завдання, або оформлення якийсь нелегкій справи. Ймовірно вам вдасться довести до щасливого кінця цю справу, ви реально повинні постаратися.
 

Сонник - тлумачення снів