Сонник: била чоловіка до чого снилося била чоловіка уві сні приснилося

До чого снилося била чоловіка? Якщо вам приснилося, що ви били чоловіка уві сні, незалежно від того, ким ви проявляєте себе уві сні і які додаткові деталі супроводжують його, це може означати, що ви скоро зіткнетеся з незвичайною, дуже кумедною ситуацією або пригодами.

До чого снилося била чоловіка – сонник Фрейда

Якщо у сні снилося що била чоловіка такий сон оголошує, що ви зустрінете цікавого людини і що це може сильно вплинути на ваше життя.

До чого сниться битий чоловік, цей сон може означати значне покращення вашого фінансового становища або, можливо, навіть збільшення вашої власності.

Уві сні сниться бити покійного чоловіка, це може вказувати, скоро настане саме ваш щасливий день.

Сниться бачити як б’ють чоловіка, цей сон повідомляє про деякі неприємні обставини для вас, тому ви повинні бути дуже уважні.

До чого сниться битий чоловік – сонник Міллера

Сон в якому сниться битий чоловік обіцяє великий успіх за сімейними обставинами, тобто ви будете насолоджуватися відмінною домашньою атмосферою, загальним консенсусом і ніякої ворожістю.

Ви утішаєте битого чоловіка, це поганий знак, тому що він передбачає період невдачі в професійній сфері або стагнацію в бізнесі, це стосується якщо ви займаєтеся управлінням або веденням власного бізнесу.

До чого сниться бити чоловіка уві сні — сонник Ванги

Якщо вам сниться, що вам довелося бити чоловіка уві сні, цей сон повідомляє про деякі неприємні обставини для вас, тому ви повинні бути дуже уважні.
Коли вам сниться, що ви б’єте чоловіка віником, такий сон провісник загального щастя в професійних справах і на емоційному ґрунті, а так само попередження про раптовий від’їзд, про який ви скоро дізнаєтесь.
 

До чого сниться бити колишнього чоловіка – сонник Нострадамуса

Коли уві сні вам довелося бити колишнього чоловіка це обіцянку отримати деяку нагороду або різні почесті в якійсь області, а якщо сниться бити палицею колишнього чоловіка — попереджувальний знак і сигналізує про необхідність проявляти велику обережність у всіх областях вашого життя.

До чого сниться бити чоловіка по обличчю – сонник Хассе

Коли ви б’єте чоловіка по обличчю уві сні, це може бути обіцянка, що у вас буде безтурботне життя, повне процвітання, і вам не доведеться турбуватися про своє фінансове становище. Але в той же час, це попередження для вас не бути піднесеним від інших людей з-за вашого сприятливого положення, і навіть більше — ви добре ставитеся до людей, які гірше за вас, тому що це може мати для вас дуже серйозні і неприємні наслідки.

До чого сниться бити чоловіка за зраду сонник Лонго

У сні ви б’єте чоловіка за зраду, цей сон принесе вам якусь неймовірну новину, яка вразить вас повним подивом.

Сонник - тлумачення снів