Сонник: блохи на собаці до чого сняться блохи на собаці уві сні приснилися

До чого сняться блохи на собаці? Якщо вам сняться блохи на собаці, цей сон до фінансових втрат, які незабаром можуть відбутися, що може серйозно перешкодити вашому бюджету.

До чого сняться блохи на собаці – сонник Фрейда

Коли блохи на собаці в якомусь контексті з’являється у сні, це не є добрим знаком для вас. Зазвичай це означає, що ви або хтось з вашого найближчого оточення — сім’ї або друзів можуть захворіти.
Якщо вам сниться, що ви вибираєте блохи на собаці, це знак того, що скоро ви вирушите в подорож.
 

До чого сняться блохи на собаці вбивати – сонник Міллера

Коли уві сні вам сниться, що ви вбиваєте бліх на собаці — це ознака мудрості і здорового глузду, так що ви можете впоратися з усіма труднощами, які будуть зустрічатися на шляху.

А якщо ви вбиваєте бліх на собаці і вони все одно залишаються живими — це провісник погіршення ваших відносин з вашими найближчими родичами, блохи на собаці самі дохнуть — це знак того, що у вас скоро з’являться нові позитивні можливості.

До чого сняться блохи на собаці ловити – сонник Ванги

На нашу соннику уві сні ловити блохи на собаці, це ознака того, що ви чесні, порядні і володієте великою життєвою мудрістю.

Якщо ж ви ловите блохи на собаці і вони вас кусають, це ознака того, що ви відчуваєте сором і можливі фінансові втрати.
 

До чого сниться бачити бліх на собаці – Нострадамус сонник

Коли уві сні ви просто бачите багато бліх на собаці, це добрий знак для вас, це означає що ви отримаєте якийсь приємний подарунок від знайомого людини.

Уві сні коли гладите собаку і бачите на ній блох каже, що скоро ви опинитеся в положенні, коли вам доведеться захищати слабшого за себе.

До чого сниться тиснути бліх на собаці – сонник Хассе

У сновидінні ви тиснете бліх на собаці, це проголошення, що все прийде вам на розум, і для вас є позитивне рішення якоїсь дуже важливої речі.
 

Сонник - тлумачення снів