Сонник: блохи на кішці до чого сняться блохи на кішці сні приснилися

До чого сняться блохи на кішці? Коли вам сняться блохи на кішці, це попередження, що в найближчому майбутньому, вам може загрожувати якась невизначена небезпека. Так як невідомо, де саме вона може відбутися, і яку облась вашому житті це може торкнутися, ви повинні бути особливо обережні практично в будь-якій ситуації, принаймні на деякий найближчим часом.

До чого сняться блохи на кішці сонник Фрейда

Якщо блохи на кішці з’являються уві сні, такий сон може мати кілька різних значень. Звичайно, може означати, що ви відчуваєте недолік ніжності, ви сумуєте по рідній людині.

Коли уві сні до вас приходить кішка і ви на ньому бачите блохи, це знак того, що незабаром ви отримаєте важливі новини, які ви довго чекали.

На нашу соннику блохи на кішці, це ознака того, що ви маєте справу з чимось небезпечним, або вам з якоїсь причини вам доведеться ризикувати.

Якщо ви бачите, як люди вибирають у кішки блохи, вам слід знати, що якщо ви не перестанете вести себе так, це може призвести до того, що люди будуть пліткувати про вас, і вам це не сподобається.
 

До чого сняться блохи на кішці вбивати – сонник Міллера

Коли вам сниться, що ви вбиваєте блохи на кішці, це дуже поганий знак, тому що він обіцяє, що ви не зможете виконати своє завдання, і це буде вашою помилкою.

Уві сні вбиваєте блохи на кішці такий сон є попереджувальним знаком і означає, що ви скоро зможете зустріти кого-то, ця людина дійсно буде представляти загрозу для вас, наприклад, поганий вплив.
 

До чого сняться блохи на кішці ловити – сонник Ванги

Якщо уві сні ловіть блохи на кішці, це ознака того, що в найближчому майбутньому ви повинні бути дуже уважні і намагатися не допускати навіть самих дрібних суперечок з ким-небудь з ваших близьких, оскільки, якщо між вами й іншою людиною існує невелика суперечка, закінчуються дуже серйозною сваркою і, отже, — навіть повною розв’язкою відносин.
 

До чого сниться багато бліх на кішці сонник Нострадамуса

Коли вам сниться багато бліх на кішці це може бути ознакою того, що ви дуже чутливий і ласкавий чоловік і хочете, щоб у вас завжди було з вами всі, кого ви любите. І, нарешті, це може бути попередження про те, що завдяки вашій видатної чутливості ви дуже психологічно нестійка людина, і навіть випадково ви можете легко своєю запальністю заподіяти біль або зашкодити собі.
 

Сонник - тлумачення снів