Сонник: келих до чого сниться келих уві сні приснився

До чого сниться келих? Якщо вам сниться келих, це може означати, що ви знаходитеся в дуже складній ситуації (не обов’язково фінансово і навіть рідко посилаючись на ваш матеріальний статус), і хтось дуже співчуває вам. Можливо також, що ви самі шкодували себе, а не активно шукаєте вирішення своїх проблем.

До чого сниться келих — сонник Фрейда

Якщо уві сні вам сниться келих, це може бути попередженням для вас, що скоро щось трапиться, що змусить вас втратити повагу, яким ви насолоджуєтеся прямо зараз.

Коли вам сниться мити келихи, це може бути ознакою того, що в той день сталося щось важливе, і цей день був таким, що запам’ятовується в той день.

Сниться келихи білого вина цей сон означає, що ви відчуваєте себе в безпеці свого часу і насолоджуєтеся цим почуттям.

Якщо вам сниться розбити келих порожній, вам може гросить звільнення або тривале відрядження.

До чого сниться розбитий келих порожній, це сигнал про те, що ви відчуваєте себе дуже самотньо, і ви мрієте про наближення до вас когось, хоча ви, ймовірно, нікому не визнаєте цього.

Уві сні сниться багато келихів, це ознака того, що в найближчому майбутньому вам доведеться прийняти деякі важливі рішення, які можуть вплинути на ваше майбутнє.
 

До чого сниться розбити келих – сонник Міллера

Коли вам сниться, що ви розбиваєте келих як стверджує сонник Міллера, це знак того, що ви швидко зробите велике стан. Загалом, це дуже успішний символ. Це може означати, що ви скоро зможете вирушити кудись далеко, в подорож, про яку ви мріяли протягом довгого часу, або можете оголосити про значне збільшення свого володіння, що у вас тепер є великий шанс розбагатіти.
 

До чого сниться келих вина – сонник Ванги

Коли сниться келих вина – такий сон попереджає, що вам знадобиться тривалий час, і завдяки цьому у вас буде шанс виконати якусь важливу справу для вас.
 

Сниться червоний келих – сонник Нострадамуса

Червоний келих у сні є передвісником якогось нещастя, яке торкнеться всіх членів сім’ї.

До чого сняться порожні келихи — сонник Хассе

Коли вам сняться порожні келихи уві сні, це означає фінансові втрати для вас і проблеми, які у вас є, гарячі порожні келихи проголошує загальний успіх.

Сниться тріснуті келихи означає, що незабаром хтось дасть вам хороші поради, послухайте їх якщо ви хочете добитися успіху в якійсь області.
 

До чого сниться кришталеві келихи — сонник Лоффа

Якщо вам сняться кришталеві келихи, це може означати, що ваша підсвідомість дасть вам знак, що ви мрієте скоро збудеться, це стосується професійної сфери.

До чого сниться шампанське в келих – сонник Лонго

На нашу соннику коли сниться шампанське в келиху, це ознака того, що ви скоро знайдете нову пристрасть або відносини, які повністю поглинуть вашу увагу і займуть ваш час.

Коли вам сниться два келихи, це може бути ознакою того, що ваше фінансове становище погіршується у першу чергу, і якщо ви не зробите конструктивних кроків для протидії цьому, ви можете навіть торкнутися злидні.
 

Сонник - тлумачення снів