Сонник: вагітна дружина до чого сниться вагітна дружина уві сні приснилася

До чого сниться вагітна дружина? Коли вам сниться, що ви бачите вагітну дружину, це означає, що скоро у вашому житті почнеться новий етап, під час якого у вас є шанс значно змінити своє життя, ви повинні бути обережні, щоб не здійснювати старих помилок.

До чого сниться вагітна дружина — сонник Фрейда

Якщо приснилося уві сні вагітна дружина, цей сон пророкує, що вам вдасться отримати щось, над чим вам вже давно довелося наполегливо попрацювати і для справи ви багато доклали своїх зусиль.

Сниться що ваша дружина вагітна від іншого, це сигнал, що наяву у вас неприємне відчуття нестабільності свого становища, і потрібна допомога ззовні.

Коли уві сні вам дружина каже що вагітна, ви повинні звернутися з проханням про допомогу, яка знадобиться вам незабаром до своїх близьких, тільки вони можуть Вам допомогти в цьому питанні.

Сниться вагітна дружина двійнятами дівчатками якщо уві сні ви знаєте що дружина вагітна двійнятами, це знак, що наяву дуже охоче поспішайте іншим з допомогою і ви готові до безкорисливої віддачі іншим.

До чого сниться вагітна дружина брата? Коли Вам сниться, що вагітна дружина брата, це для вас дуже негативний знак, пов’язаний, як правило, з вашої світським життям. Це так само може означати, що Вас чекають непорозуміння і великі сварки з людьми, з якими ти дружиш і які Тобі не дуже залежить.

До чого сниться вагітна дружина чоловікові – сонник Міллера

Якщо приснилася вагітна дружина чоловікові, це може бути знаком, що вам вдасться бути свідком і навіть винуватцем чий-то радості або хороших звісток

До чого сниться вагітна колишня дружина — сонник Ванги

Коли уві сні ви бачите колишню дружину яка вагітна такий сон є передвісником великих турбот і занепокоєння, ймовірно, пов’язаних з тим, що заздрять твоєму успіху в якій-небудь області друзі будуть намагатися працювати, що може нашкодити або, принаймні знецінити ваші заслуги і призвести до того, що ви не відчував очікуваного задоволення від своїх успіхів.

Якщо уві сні ви бачите, як колишня вагітна дружина варто з вами в черзі, це ознака того, що скоро значно покращиться ваше фінансове становище, так що, нарешті, ви зможете насолоджуватися бажаною стабільністю.

До чого сниться вагітна дружина колишнього чоловіка – сонник Нострадамуса

Сниться вагітна дружина колишнього чоловіка уві сні, означає, що вам не вдасться задовольнити своїх найважливіших мрій, принаймні, це дуже не скоро буде, і вам доведеться докласти багато зусиль.

Худа вагітна дружина колишнього чоловіка є успішним знаком, бо обіцяють успіх в сфері емоційного, а якщо ви не в даний час ні в яких відносинах, це може бути провісник того, що найближчим часом ти зустрінеш когось, кого ви будете любити взаємністю і створите з цією людиною щасливий і міцний шлюб.
 

До чого сниться вагітна дружина коханця – сонник Хассе

Якщо у Вашому сні з’являється вагітна дружина коханця, це може означати, що наяву у зв’язку з якоюсь конкретною проблемою понесете значні збитки і не обов’язково фінансові.

Коли уві сні жінка заміжня бачить вагітну дружину коханця, такий сон є дуже невдалою символом, який виконує функцію попередження, повідомляє, що тобі чи комусь з вашого найближчого оточення може загрожувати дуже серйозне захворювання.

Сонник - тлумачення снів