Сонник: вагітна дочка до чого сниться вагітна дочка уві сні приснилася

До чого сниться вагітна дочка? Якщо уві сні ви бачите вагітну доньку, це віщує серйозні проблеми у шлюбі, які, якщо не будуть вчасно попереджені, і можуть поставити під сумнів подальше існування.

До чого сниться вагітна дочка – сонник

Якщо вам сниться, що ваша дочка вагітна, це передвістя сварки у відносинах, яка, однак, не повинен мати великих наслідків у майбутньому. Коли Вам сниться, що ви бачите красиву вагітну доньку, це анонс, що скоро ти зустрінеш якогось цікавого людини. Не відомо точно, що знайомство це буде мати якийсь більший вплив на Ваше життя, але точно відомо, що його незвичайна особистість повністю, зачарує вас і зробить так, що тривалий час ви будете знаходиться під впливом його чарівності.

До чого сниться вагітна дочка матері – сонник Міллера

На нашу соннику якщо матері сниться вагітна дочка, це знак, що наяву ви будете мати справу з якимось дуже неприємним людиною, який буде вас страшенно дратувати своєю присутністю, створить перешкоди. Щоб позбавитися від цієї людини зі свого найближчого оточення, ви повинні постаратися.

Сниться батькові сниться вагітна дочка — сонник Ванги

До чого сниться батькові вагітна дочка, нерідко пов’язано з вашим емоційним стані. Сонник вважає, що — це дуже сприятливий знак, так як означає, що скоро вам вдасться подолати якісь дуже серйозні труднощі і досягти мети, до якої ти так переживаєш. Це може бути загальна пророцтво або бути перший крок до дуже конкретної речі.

Коли сниться Тобі молиться вагітна дочка, це означає, що скоро ваша віра в значній мірі стане менше, але не відомо, чи буде це з вашої ініціативи.

До чого сниться що вагітна дочка народжує – сонник Нострадамуса

Сниться що вагітна дочка народжує, це позитивний знак на майбутнє, бо передвіщає, що ви зустрінете багато радісних подій, які наповнять ваше життя відчуттям щастя і задоволення.
 

До чого сниться вагітної народити дочку – сонник Хассе

Коли вагітна дівчина бачить у сні як вона народжує дочку, це довгостроковий знак – передвіщає, що все життя Тобі буде супроводжувати удача і ти будеш успішним у всіх можливих сферах.

Сниться що твоя маленька дочка вагітна — сонник Лонго

Коли приснилося, що твоя маленька дочка вагітна, це знак, що скоро ви станете об’єктом чужих жартів і анекдотів, але, на щастя, вони настільки незначні, що не повинна доставляти Вам ніяких неприємностей або неприємних відчуттів.
 

Сонник - тлумачення снів