Сонник: вагітна кішка до чого сниться вагітна кішка у сні приснилася

До чого сниться вагітна кішка? Цей сон обіцяє, що в майбутньому вам удасться заслужити повагу свого оточення і, швидше за все, ви отримаєте значне багатство, і це завдяки тому, що ви є людиною чесною і для кожної вашої мети ви намагаєтеся досягти, важкою роботою.

До чого сниться вагітна кішка – сонник Фрейда

Вагітна кішка у сні означає, що незабаром велике щастя зустріне тебе і всю твою найближчу родину.

Коли Вам сниться, що вагітна кішка народжує, це може означати якісь проблеми в сфері емоцій, але не відомо, що саме вони можуть стосуватися як для Вас закінчаться.

Якщо сниться руда вагітна кішка, це передвісник розлуки, може бути назавжди, з ким-то дуже Тобі близьким і важливим для Вас, з ким ви не хотіли розлучатися.

Якщо уві сні ви бачите білу вагітну кішку, це для вас знак, що скоро ви опинитеся в ситуації, в якій заведете кого-то велике збентеження і розгубленість.

Якщо приснилося, що ви гладите вагітну кішку, це передвісник розлуки, може бути назавжди, з кимось дуже близьким і важливим для вас, з ким ви не хотіли розлучатися.

Сниться вагітна кішка сіамська разом цей сон може означати, що ви повинні бути обережні, з ким маєте справу.. марна трата часу

До чого сниться вагітна кішка жінці — сонник Міллера

Вагітна кішка у сні жінки обіцяє, що в майбутньому вам удасться заслужити повагу свого оточення і, швидше за все, ви отримаєте значне багатство, і це завдяки тому, що ви є людиною чесною і для кожної вашої мети ви намагаєтеся досягти наполеглива, важка робота.

Брудна вагітна кішка уві сні, це означає, що ви можете потрапити в якісь погані компанії, тому ви повинні бути дуже обережні.

Якщо жінка уві сні бачить свою вагітну кішку, це віщує сварку у відносинах, і якщо ти самотній, ти повинен віднести це пророцтво до когось зі свого найближчого оточення – сім’ї або друзів.

До чого сниться вагітна кішка дівчині — сонник Ванги

Коли вагітна кішка з’являється уві сні дівчата, такий сон може говорити про швидке заміжжя.

Якщо сниться вагітна кішка дівчині яка йде за нею, значить, це для тебе знак, що якась людина з найближчого оточення знаходиться в серйозній скруті, і ти-єдиний чоловік, який може і повинен допомогти якщо не фізично, то хоча б добрим словом.

До чого сниться чорна вагітна кішка — сонник

Коли приснилося, що ви бачите в сні чорну вагітну кішку, це знак якогось сумного, неприємного для вас події, що вже скоро може мати місце у вашому житті.

На нашу соннику якщо уві сні ти проганяєш чорну вагітну кішку з двору, це означає, що скоро ви отримаєте від кого подарунок, і, швидше за все, для вас це буде дуже приємна подія.

До чого сниться вагітна кішка чоловікові – сонник Хассе

Якщо уві сні чоловік побачив вагітну кішку, це анонс, що хтось буде досить довго давати відповідь на питання яке вас цікавить.

Якщо чоловікові приснилося, що він тримає вагітну кішку в руках, це символ покращення вашого фінансового становища, швидше за все, завдяки більш високооплачуваній роботі яку вам можуть незабаром запропонувати.

Сниться триколірна вагітна кішка – сонник Лонго

Якщо уві сні ви бачите триколірну вагітну кішку, це означає, що у вашому житті станеться щось, ця ситуація додасть тобі велику повагу серед людей зі свого оточення і ви відчуєте багато почестей. Можливо також, що не трапиться це раптово.
 

Сонник - тлумачення снів