Сонник Сніг, до чого сниться сніг у сні приснився

До чого може присниться сніг? Яскраві і незабутні сни постійно несуть в собі таємницею значення, алегорію. Вони застерігають нас про дії прийдешнього або говорять про таємні проблеми в сьогоденні. Сонник – це свій асистент в світі сну, який підкаже, до чого підводить той або інший сюжет. Пояснення сну «сніг» містить, як позитивні, так і негативні значення. Для того щоб зрозуміти, що значить бачити в сні сніг, необхідно добре пам’ятати умови при яких ви його бачили.

До чого сниться сніг – по соннику Фройда

Сніг, у трактуванні Фрейда — дія запліднення і сім’явивергання. У разі якщо дівчину засинає сніговий покрив, то вона прагне стати матір’ю. Якщо чоловіка наздогнала снігова лава – отже, він схильний до самозадоволення. Приховувати обличчя від випадаючих сніжинок – критерій страху відповідальності і небажаної вагітності. Засніжені рельєфи уособлюють взаємне прагнення партнерів мати дітей.

До чого сниться сніг – сонник Міллера

Білий, чистий сніг у сні – критерій ідеального самопочуття. Їсти його – до краху еталонів. У випадку якщо вас наздогнала завірюха – чекайте невдача в справах. Нечистий сніг уособлює проблеми з самопочуттям, танучий – звільнення від острахів. Випадає сніг великими пластівцями – до сутички з коханим людиною. Перебувати в горах або бачити засніжені вершини – отже, ваша зарозумілість і тщеславность перешкоджають виконанню задуманого. Кататися на санках – до війни з-за закоханості. Гратися в сніжки — до домашньої позову. В цілому, ви зіткнетеся з невдячністю дитини. Загубитися в сніжних горах – такого роду сон пророкує насувається темну смугу в житті.

До чого сниться сніг – згідно соннику Ванги

Ходити босоніж по засніженій території – символізує, що настав період покаятися у власних гріхах. Нечистий сніг свідчить про майбутніх випробуваннях, вам доведеться перенести підступність близької людини. Білосніжний сніг символізує чистоту помислів, не грішну душу, прагнення допомагати людям. Завірюха пророкує тривалу і багату життя. Йти по великих кучугурах – до важким випробуванням. Противники розставили для вас пастки на дорозі до успіху, з цієї причини потрібно бути дуже обережним. Очищати дороги від снігу – отже, нести добру справу людям наяву, приходити на допомогу. Ліпити уві сні оснеженные кульки – ознака самохвальства.

До чого сниться сніг – тлумачення по соннику Нострадамуса

Якщо вам приснилося, що ви прогулювалися по білосніжному снігу – в такому випадку у вас вірогідний інцидент з рідними. Якщо уві сні ви виявилися під потужним снігопадом – в такому разі ваші взаємини з рідною людиною будуть гірше. Якщо у сновидіннях ви пробивалися через великі замети для здійснення вашої мрії, доведеться викласти чимало сил і грошей. Якщо уві сні ви очищали від снігу шлях – в такому випадку буде потрібно багато часу для виправлення дурних помилок, які вчинені вами. Ліпити уві сні сніговика або інші форми – вам потрібно буде зробити непростий вибір.

До чого сниться сніг – згідно соннику Хассе

Милуватися на сніг, що випав з вікна – сон прорицает швидке зміна в кращу сторону. Величезні кучугури демонструють загрозу, витікаючу від супротивників. Бути заваленим – символ попередження. Вас спробують підставити, висока можливість тяжебного процесу в суді. Впасти в сніг – до майбутніх труднощів у роботі, до звільнення з роботи або до скорочення.

До чого сниться сніг – згідно соннику Лоффа

Чистий, білосніжний сніг сниться до захворювань. Швидше за все, ви попадете в лікарні з кишковою інфекцією, апендицитом або інший різкої проблемою. Сіруватий сніг – критерій швидкого лікування — як фізичного, так і духовного. Ходити босоніж по снігу – передбачення насувається епідемії грипу, проте вам це не загрожує. Ліпити снігові фігурки – до простудних хвороб: бронхіт, ангіна і т. д. Снігова буря в сновидінні передбачає посилення затяжних хвороб. Гратися в сніжки – чекайте приїзду членів сім’ї.

До чого сниться сніг – сонник Лонго

Сни про снігопади в абсолютно всіх варіаціях вважаються передбаченнями шахрайства і підступності. Загроза буде виходити від людей, яким ви довіряєте.

Сонник - тлумачення снів