Сонник – гроші, до чого сняться гроші уві сні приснилися

До чого сняться гроші? Сонники віщають абсолютно всім, кому наснилися гроші в сновидінні, чимало славних подій. Однак потрібно пригадати, які гроші знаходилися у вашому сні.

Сонники заявляють, що від цього і буде залежати прогнозування сну. Сон про гроші, купувати, виявляти — дохід, успіх, приз або придбання спадщини. Подібні сновидіння часто бувають віщими.

Одержавши уві сні конкретну необхідну суму, ви зможете сподіватися не лише на економічне розширення власного гаманця, але і на підтримку з боку.

До чого сняться гроші – тлумачення по соннику Фройда

За Фрейдом, гроші уособлюють статеву енергію і статеві прагнення сплячого. У випадку якщо ви витрачаєте уві сні кошти – отже, у вас чимало нереалізованої сексапільної енергії. Якщо отримуєте – отже, у вашому житті недостатньо пристрасті і мало сексу. Подзаработанные кошти – то вам необхідна сексуальна струс; якщо знайдені – то раптова зустріч закінчиться чудовим сексом, а крім цього у вас, можливо, з’явитися нове сексуальний потяг. Втрата готівки сниться до занепаду сил і може бути передвісником імпотенції, такого роду сон – це підстава для відвідування доктора в профілактичних цілях.

До чого сняться гроші – по соннику Міллера

По соннику Міллера, відшукати уві сні грошові кошти – невеликим занепокоєнь. Втрата грошей сниться до проблем, як у сім’ї, так і в роботі; якщо недостача за рахунку – до труднощів з платежами. Красти у сні – до загрози; берегти з метою економії – до достатку; ковтати — до виникнення меркантильних мотивів; вважати велику суму – до дійсної спроможності досягти добробуту і щастя. Бачити в сні монетки – до проблем на роботі і відсутність взаєморозуміння з колегами; втратити їх – до помилці; розглядати монети – до практичності і розважливості. Коли уві сні ви відшукали стопку готівкових коштів, але юна дівчина претендує на неї, це означає, що вторгнення близькою персони здатне завдати шкоди вашому бізнесу. Витрата чужих грошей сниться до втрати товариша з-за викриття вас у брехні.

До чого сняться гроші – згідно соннику Ванги

Знайти в сні гроші — до злобним планам проти вас людей з вашого товариства. Купувати їх — отже, знаходяться навколо люди думають, що ви добродушний і чуйна людина. Якщо уві сні ви віддаєте кому-небудь засоби, то вам повідомляють у майбутню потребу в грошах для закінчення розпочатого перш справи. Порвані кошти сняться до бідності і зможуть втілювати розбійний напад на житло, це забере ваші абсолютно всі заощадження. Рахувати гроші в сні свідчить про потребу перегляду власного взаємини до грошей, і застерігає вас не бути дріб’язковим.

До чого сняться гроші – згідно соннику Настрадамус

Гроші відображають не лише економічні значення, але і корисні особливості людини: старанність, доброзичливість і т. д. Віддавати гроші комусь у руки – прояв найкращих якостей людини або виконання бажань. Втратити кошти – до помилці у взаєминах або роботі. Знаходити гроші на вулиці – до втрати готівкових коштів. Розглядати, вважати небудь міняти купюри – до вбогості. Прекрасний символ, у разі якщо гроші поклали у ваші руки – позначає приятельскую допомогу.

До чого сняться гроші – згідно соннику Хассе

Добувати гроші уві сні або надавати — до величезних витрат; помічати велику суму грошей – до раптового достатку; розглядати – до хороших заробітків; втратити – до безрезультатному праці. Мати в сні підробленими грошима – до втрати спадщини; надавати гроші в борг – до клопотів; здійснювати валютні операції — до поповнення в сім’ї.

До чого сняться гроші – згідно соннику Лоффа

Сон про гроші необхідно тлумачити, відштовхуючись з відносини до них сплячого, їх впливу на його життєдіяльність і присутності в ній труднощів з коштами. Для одних – це просто засіб до життя, для інших – коефіцієнт статусу. З цієї причини найчастіше сни про гроші повідомляють, про могутності і влади над іншими.

Для роз’яснення сну про отримання готівки необхідно приймати до уваги, хто саме для вас їх надав, і за яких умов це сталося. Такого роду сон, свідчить про відновлення психологічних сил або близькому залагодженні конфлікту, який був передумовою ваших внутрішніх терзань. Сон про втрату готівкових коштів – символ вашої нездатності здійснювати контроль над собою, при цьому зачіпає не лише поводження із засобами, однак і інших галузей життя.

До чого сняться гроші – згідно соннику Лонго

Згідно соннику Лонго, бачити уві сні гроші – до смутку і розчарувань. Срібні монети – до сліз або до біди. Паперові гроші – до новини або злого обману. Золоті монети – до смутку. Ділиться уві сні грошима – отже, раптово розбагатіти наяву.

Сонник - тлумачення снів