Сонник: колишній хлопець до чого сниться колишній хлопець у сні приснилася

Приснився колишній хлопець? До чого сниться колишній хлопець? Що може означати такий сон дівчині? Чого можна очікувати від такого сновидіння? Кожен з нас по-своєму відноситься до сновидінь. Одні взагалі не вірять в ніякі сни, а інші до сновидінь ставляться з особливою увагою і вірять в те, що будь-яка інформація, отримана під час нічного відпочинку, може бути провісником майбутніх подій. Чи Так це насправді? І що може символізувати вам сон, у якому ви побачили свого колишнього хлопця. Дізнаємося про це із сторінок найбільш відомих сонників.

Сонник Фрейда до чого сниться колишній хлопець

Старина Фрейд тлумачить такий сон досить однозначно. На його думку, якщо дівчина в сні побачила свого колишнього хлопця, то це віщує розрив стосунків зі своїм теперішнім хлопцем. І причиною розриву відносин буде мимовільне порівняння достоїнств колишнього хлопця і сьогодення. Більше того, такі порівняння, швидше за все, дівчина висловить в очі своєму хлопцеві. В результаті у вас почнуться буйні з’ясування відносин, які закінчаться розривом відносин.

До чого сниться колишній хлопець у чорно білому сні — часто такий сон не несе ніяких припущень. модно сказати це порожній сон а ваші думки зайняті не тими відносинами.

До чого сниться колишній хлопець – сонник Міллера

Якщо ви уві сні ви побачили свого колишнього хлопця, то, швидше за все це має відношення до того, що у вас сталося в минулому. Вам приснилося, що ви цілуєтеся з колишнім хлопцем – дуже скоро вас приємно здивує. Якщо уві сні ви сварилися, то чекайте хороші зміни, які принесуть вам масу задоволення. А якщо відбувся статевий акт з колишнім хлопцем – то це символізує загострення старого конфлікту. Що трактує сонник Міллера, якщо уві сні ви вступили в бійку з колишнім партнером. Швидше за все, на горизонті з’являться нові відносини.

До чого сниться колишній хлопець на порозі — як свідчить сонник це до благої вісті. Чекайте на гостей жданов або хлопців

До чого сниться колишній хлопець — по соннику Ванги

Провидиця Ванга до снів, які підходять під визначення «колишнього», ставилася однозначно — не все у вашому житті пройшло безслідно. Коли дівчині сниться її колишній хлопець, значить вона шукає відносини з ним у реальному житті ще й сьогодні. Але в тому випадку якщо розірвані стосунки з хлопцем у сні ви побачили такими, як буд-то нічого у вас з ним не відбувалося, то це символізує про те, що ви його вже відпустили і готові будувати нові відносини. У ваших сновидіннях з’являються колишні однокласники або одногрупники – тоді чекайте приємну новину від свого давнього друга здалеку.

До чого сниться колишній хлопець в гостях — до хорошої новини з далека

 

 

До чого сниться колишній хлопець по Нострадамусу

Нострадамус попереджає – якщо вам у сні явився ваш колишній хлопець або чоловік, то варто побоюватися чаклунів. Особливо актуальним є таке трактування сну у тому випадку, якщо у сні ви відчули, що любов колишнього хлопця знову до вас повернулася, і він прагне відновити ваші відносини.

До чого сниться колишній хлопець – сонник Хассе

Ваше сновидіння з’явився колишній хлопець, з яким у вас були близькі стосунки? Міс Хассе трактує такий сон початком нового періоду у вашому житті, у якому ви зможете переоцінити колишні пріоритети і вибудувати для себе образ нового ідеалу. Після того як ви зможете закінчити свою внутрішню «ревізію», у вашому житті все стане на свої місця, а ваші справи підуть вгору, причому – все!

До чого сниться колишній хлопець – сонник Лоффа

Якщо уві сні до вас з’явився колишній хлопець і у нього до вас проявлялися ніжні відносини, то, швидше за все, вас чекають приємні сюрпризи. Ви бачили одруження вашого колишнього чоловіка на суперниці – тоді ви вже на нього не зліться і готові його пробачити. Але в тому випадку, якщо ваш колишній чоловік знову одружується на вас, тоді чекайте неприємностей, які не приведуть вас ні до чого хорошого. Якщо уві сні ваш колишній помер, то такий сон сонник Лоффа трактує як шлях до благополуччя і успіху. У вашому житті незабаром все зміниться в кращу сторону. І навіть можливо, що у вашій родині скоро з’явиться довгожданий малюк.

Сонник Лонго — до чого сниться колишній хлопець.

Як трактує сновидіння з колишнім хлопцем сонник Лонго? Про що застерігає такий сон? Ви побачили в сні свого колишнього хлопця або чоловіка – цей символ того що ви дуже захоплені своїм минулим. Іншими словами у вашій реальному житті немає яскравих моментів, і в силу цього ви зациклилися на своєму минулому. Така позиція не дає вам можливість почати своє життя з чистого аркуша. Ви не прагнете до змін і не бажаєте розвиватися як особистість. На сучасній мові такий стан можна трактувати як депресія. Відпустіть. Почніть жити по-новому. І дуже скоро у вашому житті настануть добрі зміни.

Сонник - тлумачення снів