Сон війна – до чого сниться? Сонник -тлумачення сну

Війна в сучасному сні-вісник всіх бід. До чого сниться війна? Які події обіцяє така картина? Насправді ви можете відчувати гнів і ревнощі, і зіткнутися з насмішками помилкових друзів. Переможна участь у війні-це ознака реального тріумфу над ворогами. Люди, які беруть участь у тренувальному таборі, є ознакою непримиренних сварок і неприємних справ. Глобальну катастрофу віщує сон, у якому ви зазнали поразки в битві. Цей сон також може стати передвісником зрад вашої другої половинки. Армія у сні-провісник важливих суспільних подій.

Нікому неприємно бачити уві сні війну. І цілком природно, що такий сон викликає тривогу, перезбудження, змушує постійно думати про те, що може статися в найближчому майбутньому. Щоб розвіяти свої сумніви краще звернутися до сонникам і ознайомитися з тим, як трактують такий сон відомі ясновидці. Не варто засмучуватися раніше часу. Може бути – це не так вже й небезпечно.

Війна – сонник Фрейда

Якщо сновидець бачить війну, то він виявляє всі приховані і нереалізовані сексуальні фантазії. Старина Фрейд і в цьому випадку залишається вірним своїм позиціям, і побачену картину він трактує виключно з боку сексу. Згідно його думку, поле бою – це уособлення статевого акту. Якщо вам приснилося, що ви брали участь у бою, то в житті вам подобається груповий секс. І навіть не виключено, що вам подобаються методи садизму і мазохізму. Якщо вам приснився абстрактний сон, і сплячий не приймає у війні ніякої участі, то, швидше за все ви затаїли в собі еротичні фантазії, в яких вам навіть собі незручно зізнаватися.

Сниться війна в кольоровому аспекті — вам потрібно бути обережним з вогнем!

Сонник Міллера

  • У сні ви бачите, як повз вас проходять численні війська, це віщує вам знайомство з друзями; ви проведете багато приємних хвилин разом.
  • Війська можуть означати збільшення вашого фінансового стану, отримання важливої інформації або непорозуміння з оточенням.
  • Якщо війська атакують вас уві сні, це попереджає Вас про проблеми і пригніченому моральному стані.

 

Ви бачили уві сні війну? Якщо таке сниться молодій жінці, тим більше, коли в бою брав участь її молодий чоловік, то, швидше за все, вона дізнається про нього багато неприємного. Взагалі, сновидіння війни не обіцяє нічого хорошого. Це можуть бути негаразди на роботі, чвари в сім’ї, сумні розставання.

Але якщо уві сні побачили перемогу, то у ваших сімейних стосунках нарешті настане гармонія, а на роботі справи підуть вгору. Поразка навпаки, обіцяє вам неприємності на роботі і в бізнесі. Найчастіше військові дії віщують поганий поворот у вашому житті. Одна війна означає, що ви повинні піклуватися про своє здоров’я.

Сниться війна і дим — вас підстерігають небезпеки з боку залізниці.

 

Що говорить сонник Ванги?

Сонник віщунки Ванги має багато тлумачень щодо сну про війну. Але всі вони носять негативний характер. Ванга пророкувала тяжкі часи для всіх, масовий голод, смерть і глобальні руйнування. І якщо вам довелося побачити в сні війну, а ви особисто брали в ній участь, то у вашій родині починаються біди. На її думку, до такого сну потрібно ставитися серйозно.

Якщо сниться війна на морі, — будьте обережні на воді.

Сонник Нострадамуса

Згідно соннику Нострадамуса, значення сну про війну не може трактуватися однаково. Величезне значення у трактуванні мають події, які вам довелося бачити. Наприклад, якщо ж вам приснилося що країна почала воювати зі своїм урядом, то Нострадамус обіцяє вам процвітання ваших справ. А якщо ж ви втекли з поля бою, то такий сон обіцяє вам багато щасливих днів. Поразка в битві обіцяє серйозний скандал, який буде ініційовано саме тією людиною, якому такий сон приснився.

Сонник Хассе

Тлумачення сновидіння війни в соннику міс Хассе віщує великі проблеми в бізнесі, сильне протистояння суперників по службі і великі неприємності. У соннику окремо виведені сни про боях і битвах. Якщо вам приснилося що отримали перемогу в битві, значить, в житті ви зможете побороти свою хворобу, перемогти на любовному і діловому фронті, обіцяє вам прибуткове підприємство і поразка злостивців. Але, насправді вам належить розібратися в тому, що ж насправді вам приснилося – бій або війна.

Сонник Лоффа

Вам приснилася війна? Ви цікавитеся, як трактує такий сон Лофф? Тлумачення насамперед, вказує на ваш емоційний стан. Швидше за все, вам важко розслабитися, а в повсякденному житті вас постійно переслідує напруга. Якщо на дворі мирний час і ви побачили сон за участю військових, то дуже скоро ви можете вступити в словесну перепалку з оточуючими. Якщо уві сні ви не брали участь у бойових діях, то перед вами незабаром стане копітка справа, яка буде вимагати від вас рішучості і принциповості. Поразка у війні символізує майбутню депресію і душевні терзання. В цьому випадку вам краще взяти відпустку і вирушити на відпочинок.

Сонник Лонго

Якщо війна приснилася літній людині, то не виключено, що його хвороби знову активуються. Будьте обережні і вчасно прийміть відповідні заходи. Якщо військові події побачилися молодій людині, тим більше якщо уві сні він бачив перемогу над ворогом, то у вашому сімейному житті почнеться гармонія і взаєморозуміння. Поразка обіцяє стихійними лихами, а коли на фронт відправляються війська, то в реальному житті вас чекають проблеми на роботі і на особистому фронті.

Сонник - тлумачення снів