Сонник: кров до чого сниться кров у сні приснилася

До чого сниться кров? Під час нічного відпочинку людина, як правило, бачить різні сюжети і картинки. Часом вони настільки приємні, що навіть не хочеться прокидатися і продовжувати переглядати приємні епізоди. Але бувають і такі сни, під час яких людина просто схоплюється з ліжка весь в поту. Часто при бачення уві сні крові, ми замислюємося над тим, щоб це могло символізувати. Природно, що бачити уві сні кров не дуже приємно, і кожному з нас хочеться розтлумачити цей сон. У більшості випадків люди думають про небезпеку або про поганої новини. Але чи так це насправді. Давайте дізнаємося як такий сон трактують відомі сонники.

До чого сниться кров — сонник Фрейда

Вам приснилася кров, і ви страшенно злякалися? А адже сонник Фрейда трактує такий сон як нові сексуальні відносини. Якщо ви побачили кров на обличчі або тілі, то дуже скоро ви зустрінете таку людину, з яким у вас будуть приємні стосунки. А от побачити калюжу крові на землі, це означає, що вам доведеться, на жаль, страждати від нерозділеного кохання. І навіть якщо у вашому сновидінні була заплямована кров’ю одяг, то ваші стосунки будуть носити нетривалий характер.

До чого сниться кров — сонник Міллера

Вам наснилась калюжа крові на землі? Що з цього приводу думає сонник Міллера? Варто побоюватися чого-небудь? Так, варто! Остерігатися варто таємних ворогів, які тільки чекають, коли ви зробите помилку. Якщо уві сні ви побачили кров на руках, то вас очікує печаль, фатальна невдача. Насамперед, кров у сні по соннику Міллера вказує на те, що вам варто подбати про себе і добре відпочити. Якщо вам приснилася одяг в крові, то ваші таємні вороги будують вам підступи, а якщо кров ллється з рани, то, швидше за все ваша угода зірветься, а ви будете відчувати фізичне нездужання.

Якщо сниться кров на бруківці — радісні вести від родственнико

Сонник Ванги — до чого сниться кров

Що обіцяє вам побачена уві сні кров? Потрібно бути обережним у своїй поведінці і вчинкам? Криваві плями на одязі трактуються в соннику не зовсім приємно. Швидше за все, найбільш близький вам людина дозволить собі зіпсувати вашу репутацію в суспільстві. Якщо вам приснилася кровоточива рана на вашому тілі, це символізує вашу тугу за близькій вам людині. А якщо в сні ви побачили, як чужа кров потрапила на ваш одяг, то варто насторожитися! Швидше за все, в колі рідних вам людей назріває серйозний конфлікт. Краще не втручається у справи своїх близьких – це може для вас погано скінчитися.

До чого сниться кров жінці — до можливої втрати свого нинішнього становища в суспільстві. Вас хочуть спровокувати.

До чого сниться кров – сонник Нострадамуса

До чого сниться кров за Нострадамусом? Якщо у ваших сновидіннях кров була на вашому тілі, то дуже скоро ви почуєте новину від своїх близьких. Вона може бути як поганим, так і хорошим. Якщо уві сні ви спливали кров’ю, значить, ви страждаєте від самотності і туги. Скоро все це закінчиться і на горизонті з’явиться милий співрозмовник. Коли уві сні спливає кров’ю близька вам людина, то з ним ваші відносини дуже скоро разладятся. Причиною цього буде тільки ваш егоїзм! Залита кров’ю земля віщує важкі випробування, і навіть людські жертви.

До чого сниться кров по Хассе

До чого сниться кров по соннику Хассе. Якщо ви бачили уві сні заплямовані кров’ю свої руки, то Хассе трактує таке сновидіння ніяк інакше як хвороба і збитки. Варто уважніше ставитися до свого здоров’я і налагодити всі розпочаті справи на роботі. Якщо уві сні ви побачили свій одяг забруднений кров’ю, то з боку колег по роботі вас чекає серйозна конкуренція. Будьте уважні! Ні в якому разі не пускайте справу на самоплив. Не заводьте випадкових знайомств. Сочащая з рани кров віщує спящему несподівані проблеми з боку здоров’я.

До чого сниться кров – сонник Лоффа

Якщо вам у сні приснилася кров, і ви довіряєте соннику Лоффа, то за його тлумачення такий сон носить негативний характер. Кров у сні символізує пошкодження, виснаження, грошові втрати, життєві негаразди і навіть смерть. Але якщо уві сні ви бачили чужу кров, то це вказує на те, що ви правильно вийдете з положення, і заслужено будете насолоджуватися перемогою. У деяких ситуаціях кров, побачена в сні, може трактуватися як прилив життєвої енергії, і швидке знайомство з приємним молодим чоловіком.

До чого сниться кров – сонник Лонго

У соннику Лонго сновидіння крові на землі трактується як попередження спящему не поспішати з вирішенням важливих проблем. Будьте обережні та не приймайте поспішних рішень, чого б це не коштувало. Краще відкладіть важливі справи на потім. Якщо сплячий побачить у сні рану, що кровоточить, то може бути готовим до труднощів. А ось якщо у сні ви будете в поспіху прати кров з одягу, то це символізує вашу нерішучість. Такий сон символізує, що з цим недоліком вашого характеру потрібно наполегливо боротися. Злизувати кров у сні вказує на те, що вам слід бути обережним за кермом і тримати під контролем ситуацію на дорозі. Є ризик потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

Сонник - тлумачення снів