Сонник Море, до чого сниться море уві сні приснилося

До чого сниться море? Нам властиво у сні бачити різні сюжети і зображення. Психологи пояснюють такий факт кожен по-своєму. В цілому всі вони згодні з однією думкою – людський організм під час сну відпочиває, тому переноситься в інший світ — світ ілюзій. Найчастіше сновидіння відображають наші таємні бажання, бо на підсвідомому рівні людський мозок працює у своєму звичному режимі. При цьому на етапі глибокого сну, часом ми можемо побачити самі непередбачувані бачення, які нічим нез’ясовні. Але сонники відомих провидців дають нам відповіді на будь-які питання, і кожен з них трактує сон по-своєму. Так давайте з’ясуємо, до чого нам може снитися море? Невже такий сон відображає наше прагнення відпочити десь на березі екзотично красивого моря, насолоджуватися віянням морського повітря? А може бути ми просто втомилися, і вже думаємо про відпустку? Давайте дізнаємося відповідь з найпопулярніших сонників.

До чого сниться море – сонник Фрейда

Старина Фрейд у своєму репертуарі і його сонник тактует море ось так. У його трактуванні бачити море вдалині, це ніщо інше, як ваш сексуальний темперамент не знаходиться на належному рівні і ви ніяк не розглядаєте секс як засіб задоволення. Швидше за все, ви не можете розслабитися в сексі з банальної причини – вам не подобається ваше тіло. Але це не означає, що ваше тіло не подобається вашої партнерки/партнера.
Якщо ви насолоджуєтеся уві сні тихим і спокійним морем з берега або корабля – то у вас немає стабільності. Розслабтеся – вона дуже скоро буде! Вам приснилося, що ви купаєтеся в море – це символізує удачу у всіх сферах вашої діяльності. І причина цьому – ваша повноцінна сексуальне життя, в яку ви раніше не вірили.
Ви входите в сні в розбурхане море? Будьте готові – вас чекає пристрасна ніч. Більше того – це буде для вас сюрпризом!
Наснилося що ви плаваєте в морських глибинах – це відображає ваше прагнення пізнати непізнане. Можете бути готовими до того, що ви зіткнетеся з великим розчаруванням.

До чого сниться море – сонник Міллера

За трактуванням сонника Міллера бачити уві сні море – це символ нездійснених очікувань, як в духовному, так і в матеріальному плані. Ви чули уві сні монотонний шум прибою – ваше життя безглузда на даному етапі. Там немає дружби, любові і прагнення. Швидше міняйте свій спосіб життя.
Якщо молодій жінці наснилося, що вона плаває в морі зі своїм молодим чоловіком, значить — всі її бажання збудуться. Попереду довге і щасливе життя.

Бачити синє море за цим сонником означет можливе подорож на воду. Якщо наснилося бушуещее море — це до можливого сплеску емоцій на професійному фронті.

До чого сниться спокійне море — це до перменам в особистому житті

До чого сниться море по соннику Ванги

Ванга вважає, що якщо людина побачив уві сні штиль на морі або як ще можна сказати — приснилося спокійне морн, те в житті у нього все йде добре, незабаром з’явиться повага друзів і колег по роботі. Вас чекає спокійна і врівноважена життя. Але втратити свою репутацію можна тим з вас, хто у сні побачив шторм або приснилося море гучне. Остерігайтеся змови проти вас.
Ви купалися у сні в приємній морській воді – це ви чекаєте від життя задоволення. При цьому не зайвим буде запитати у себе – а ви заслужили його? Звичайно ж так!!!

Якщо вам приснилося, що ви тонете в море — це до нових трудностя у вашому житті, але не хвилюйтеся, у вас вистачить сил з цим впорається
 

До чого сниться море – сонник Нострадамуса

Вам уві сні приснилося море? Спокійне, тихе море? Як трактує сонник Нострамуса сон море? Це сприятливий знак, який символізує міцне здоров’я, благополуччя. Якщо хворій людині приснилося море, то це говорить про те, що незабаром вона успішно вилікується від своєї хвороби.

Ви побачили в сні морські хвилі, значить, варто навести порядок у своїх справах. І чим швидше, тим краще. Крім цього, якщо ви ділова людина, то морські хвилі можуть символізувати вашу перемогу у справах
 

Ви тонули в сні – значить все, що на даний момент відбувається вашого життя цілком закономірно. Причина цього, ранні ваші помилки. А коли сплячий бачить уві сні свого друга, який бовтається в море, то це вказує на те, що близька вам людина чекає від вас посильної допомоги. Не відмовляйте йому – він не зможе впоратися зі своїми проблемами самостійно.

До чого сниться море – сонник Хассе

А як трактує море уві сні сонник Хассе? Спокійну і злагоджену життя пророкує Хассе тим із вас, хто у сні побачив спокійне море. А якщо уві сні ви побачили бурхливе море – то вам належить бурхливе життя. Коли людині сниться, що він плаває в морі, то варто насторожитися – ви затіяли небезпечні речі. Бачити у сні, що падає в море людини, селить вам збитки, а якщо ви будете тонути у хвилях моря, значить причиною нещастя, є ви самі.

Якщо ви пливете на човні по тихому темного моря — це до проходження у вашому житті якогось важливого моменту, вам рекомендовано дуже зосередиться, інакше можна потонути.

Якщо наснилося — пірнати в море це до нових перемог в особистому житті.

До чого сниться море – сонник Лоффа

До чого сниться море по соннику Лоффа.Бачити уві сні спокійне море обіцяє вам спокійну і без проблемну життя найближчим часом. Зараз ви можете розслабитися і навіть подумати про відпустку. Бурхливе море попереджає про проблеми, що насуваються. Купатися в морі – насолоджуватися результатами своєї роботи, яка, швидше за все, принесла вам чималий дохід. Стрибнути в море – ви готові до нових ідей по соннику Лоффа. У вас зі здоров’ям все добре!

До чого сниться море – сонник Лонго

Сонник білого мага Лонго трактує сон про море як про майбутні клопоти. Якщо вам у сні приснилося спокійне море, то вас чекає спокійне життя. Бачити бурхливе море у сні – до сімейних негараздів. Якщо вам приснилося, що ви впали в море, то побоюйтеся ризикованих заходів. Якщо людина уві сні тоне в морі бути неприємностей.

 

Сонник - тлумачення снів