Сонник равлик: До чого сняться равлики уві сні приснилися

Сниться равлик? До чого може сниться? Як тарктует цей сон сонник? Давайте поміркуємо самі. У більшості випадків пересувається равлик з будиночком. Значить, сон з равликом можна розтлумачити як добрий знак. Вона завжди спокійна і дім завжди з нею. Тобто, в житті буде все добре, ви будете забезпечені затишним житлом, і триматися за нього як равлик тримається за свою раковину. Іншими словами, в домі буде достаток і комфорт. Але з іншого боку, равлик повільне істота, до того ж, вона залишає після себе неприємний слід. І потім, в цьому будиночку вона живе одна. Виходить, що в житті ми будемо самотніми й жадібними, у нас не буде хороших друзів, з якими ми зможемо весело проводити вечори. Чи Так це насправді? Що з цього приводу кажуть відомі ясновидці, які роками працювали над розшифровкою снів і спеціально для нас становили сонники. Погортаємо сторінки найбільш популярних з них.

До чого сниться равлик сонник Фрейда

Мудрий старина Фрейд по-своєму пояснює сон з равликом. Він впевнений, якщо людині приснилася повзе равлик, значить, у сексі він занадто пасивний. Щоб отримати нові відчуття, сновидінню краще змінити партнера або партнерку, поруч з якими він буде відчувати себе більш впевненим і активним. Але в будь-якому разі, на той момент, коли ви бачили такий сон, ви все-таки пасивні і така пасивність не пройде сама по собі, якщо ви не будете нічого для цього робити. Більше того, така поведінка може призвести до ослаблення потенції.

Бачити, як уві сні велика равлик повзає по вашому тілу – наяву ви дуже скоро відчуєте неперевершені відчуття в сексі, які ви будете згадувати все життя.

Сниться равлик жінці — вас чекає розчарування в сексуальному житті. Сниться велика равлик — до невеликих успіхів на роботі. Сниться багато равликів — вам надійде багато пропозицій знайомства, але всі вони будуть не ваші.

До чого сняться багато улиткок – сонник

Бачити багато небольшию улиткок на своєму тілі – ваші відносини не мають жодної перспективи. Це швидкоплинне захоплення, заради якого ви можете зруйнувати добрі відносини в сім’ї і на роботі.

Бачити на тілі багато великих равликів з панциром – до багатства. Ви на правильному шляху, і швидше за все в найближчому майбутньому на вас чекає приємний сюрприз – спадок.

Якщо сниться багато чорних улитодо — до поганих новин, але вони не будуть дуже важливими. Бачити в сні багато равликів жінці — до швидкої поїздці. До чого сниться багато равликів на ганку — побачите друга дитинства. Сон з великими равликами у великій кількості — до перемоги за будь-яких обставин.

До чого сняться равлики – сонник Ванги

Ясновидица Ванга і її сонник попереджає, коли людина уві сні бачить равлика, то наяву він незабаром розчарується в близьких йому людей. Це спричинить за собою масу неприємностей, які будуть наздоганяти його досить тривалий відрізок його життя.

Бачити уві сні равлика без панцира – до хвороб у родині.

Розчавити равлика без панцира ногою у сні – залишитися самотнім і пережити незаслужені звинувачення в свою адресу.

Приснилися равлики – сонник Нострадамуса

На думку мудрого Нострадамуса, сон з равликом досить таки суперечливий символ. Якщо уві сні приснилася равлик, яка після себе залишає мокрий і неприємний слід, – значить, у житті все у вас буде добре. Приснилася, як равлик покидає свій панцир – ви готові до нових звершень.

Якщо наснилося равлик повзає по тілу без раковини – до проблеми зі здоров’ям.

Приснилася равлик в акваріумі – символ вашої ліні.
Приснилася велика равлик темного кольору — прибуток, невелика.

До чого сняться равлики – сонник Хассе

Гортаючи сторінки сонника Хассе, можна побачити, що равлик сниться тільки щасливим людям. Це дуже хороший знак, який відображає ваше умиротворення, спокій і гармонію.

Сон равлики – сонник Лоффа

Сон з равликом згідно соннику Лоффа, пояснюється як попередження про те, що пасивність і лінощі стануть найближчим часом вашими вірними супутниками.

Якщо уві сні ви спостерігаєте, як равлик заповзає у ваш будинок, і ви їй ніяк не перешкоджаєте, значить, сон обіцяє зміни в житті, пов’язані з матеріальним станом.

Бачити уві сні равлик без мушлі символізує ваше слабовілля, за яку ви будете розраховуватися все своє життя. Варто переглянути свою поведінку і діяти більш рішуче, частіше проявляти ініціативи. Тільки в цьому випадку ви зможете цього досягти в цьому житті.

Сняться равлики в траві – сонник

Сонник Лонго пояснює сон з равликами як сильне прагнення ясновидця обзавестися будинком. Бачити равликів в зеленій у траві – до радості. Равлики, які повзуть по асфальту – до бурхливого і таємного побачення.

Сонник - тлумачення снів