Мертвий щур – сонник. До чого сняться мертві щури уві сні приснилися

Сонник мертвий щур. До чого сниться мертвий щур? Часто люди з презирством ставляться до тварин представникам сімейства мишачих. У всі часи ці гризуни вважалися рознощиками інфекцій, з ними боролися на полях, у господарських угіддях, від них завжди надійно ховали запаси на зиму. Більш того, побачити перед собою щура, нехай навіть і мертву, мало хто втримається від крику. І швидше за все навіть уві сні мало хто відчуває до цим гризунам любов і довіру. Але, тим не менш, перевірити свої відчуття після сну, кожен прагне знайти трактування, в надії на те, що може бути бачити їх у сні і зовсім не є неблагополучним знаком. Давайте дізнаємося разом, що обіцяє сон з мертвої щуром.

До чого сниться мертва щур – сонник Фрейда

Дохлий щур уві сні не може передвіщати нічого хорошого. Принаймні Фрейд запевняє, що якщо такий сон побачив чоловік – то у нього з’являться проблеми з потенцією. Швидше за все, вам доведеться потерпіти фіаско і постати перед своєю обраницею в ліжку в не дуже гарному вигляді. А може бути ця проблема у вас в голові? Може ви насправді самі не впевнені в собі, а в реальності проблеми не існує? Над цим питанням варто задуматися і не створювати собі подібного роду проблеми.

До чого сниться мертва щур жінці по фрейду — вам надійде пропозиція бути коханкою, але не варто погоджуватися, це не до добра.

До чого сняться мертві щури багато – сонник Міллера

Сонник Міллера трактує сон з дохлими пацюками, яких багато як відображення ваших негативних емоцій до кого з оточуючих.

Бачити уві сні мертвих щурів дуже багато в житті віщує сварку з друзями.

Якщо сниться багато щурів лежать на дорозі, то, швидше за все в житті вас чекають перешкоди, до того ж вони можуть настати несподівано і в невдалий для вас момент.

Якщо уві сні ви випадково вбили багато щурів і побачили її вже мертву, то в житті вас чекає успіх там, де вам це здавалося безнадійним.

До чого сниться вас кусають багато мертвих щурів — до небезпеки з боку колег

Сон мертвий пацюк у сні – сонник Ванги

За сонником болгарської цілительки Ванги, сон з мертвої пацюком – це попередження про небезпеку. Якщо такий сон приснився в рік Пацюка, то в житті це віщує державний переворот. Швидше всього, у цьому році влада буде згорнута, а на зміну їй прийдуть нові правителі.

Сон з мертвої щуром в будинку символізує розлад у сімейних відносинах. Якщо уві сні ви бачите, що у вашому будинку щура вбиває хтось інший – чекайте неприємностей.

До чого сниться мертва щур – сонник Нострадамуса

На думку мудрого Нострадамуса, мертва щур сниться тим, хто в житті може досягти успіху всупереч усім перешкодам, які, безумовно, будуть у вас на дорозі.

Сон з мертвої пацюком – це символіка добра і зла. І залежно від того, яким був сон, який сценарій розвивався навколо мертвого пацюка і навіть дрібні деталі, трактування може бути різною.

Якщо щура ви вбили своїми руками, значить, в житті вам доведеться подолати останній бар’єр на шляху до успіху.

До чого сниться щур мертва жінці – сонник Хассе

А ось в сонник Хассе сон з мертвої пацюком обіцяє жінкам удачу і щасливе кохання. Найвірогідніше вашому обранцеві доведеться боротися із суперником за ваше милосердя до нього. Рішення буде за вами.

До чого сниться щур мертва білий пацюк – сонник Лоффа

Мертва білий пацюк сниться до сварок. Тому, побачивши такий сон згідно соннику Лоффа, не варто ні з ким вступати в дискусії – все закінчиться розбіжністю і, можливо, на досить тривалий період.

Якщо ви бачите, як у сні оживає біла мертва щур – є ймовірність досягти компромісного рішення.

Приснилася мертва щур – сонник Лонго

Згідно трактуванню сонника Лонго, сон з мертвої щуром на зростаючу місяць — до розставання або серйозної хвороби когось із близьких вам людей.

Якщо мертва щур приснилася чоловікові, то варто почекати з рішенням серйозної проблеми. Швидше за все, успіх буде за вами.

Якщо такий сон приснився жінці, то на її шляху всі перепони зникнуть. Завтра ви можете сміливо йти до своєї мети.

Приснилася ви тримаєте за хвіст мертвого щура — до новин з далекої місцевості.

Сонник - тлумачення снів