До чого сняться жуки. Сонник жук уві сні приснився

Як трактує сон сонник. Ну, до чого може приснитися жук – маленький, великий, вусатий, повзучий або сплячий? До чого сниться жук? Жук уві сні – це символ благополуччя. І навіть якщо у вашому сні вам погрезился жук чорного кольору, все одно це не значить нічого поганого. Але якщо сновидець страждає энтомофобией? Якщо він боїться комах будь-якого виду, тим більше жуків?

Природно в його трактуванні сон з жуками не може йому обіцяти нічого доброго. Він готовий до зради, хворобами тощо Тим не менш, в будь-якому випадку зневірятися не варто, бо, як багато відомих ясновидці і астрологи не згодні з такою думкою. Не менш важливо згадати деталі сновидіння, бо саме від них багато в чому залежить правильне трактування сну. Давайте погортаємо сторінки сонників деяких ясновидців і зробимо остаточний висновок для себе.

До чого сниться жук – сонник Фрейда

З точки зору Зігмунда Фрейда, жуки можуть снитися зарозумілому людині. Підсвідомість в даному випадку дає зрозуміти, що він надмірно пишається своєю зовнішністю і перемогами на сексуальному поприщі. Більш того, його зайві реклами щодо своїх сексуальних подвигів, можуть стати сильною зброєю проти нього самого.

Але часто, бачити сон з жуками, підказує сновидінню про подружню зраду, яка загрожує повним розривом відносин. Особливо, якщо уві сні йому довелося побачити жука-рогача.

Приснився великий жук — ваші еротичні фантазії мають право бути у вашому житті. Багато жуків за фрейдом наснилися — може бути, ви знайдете свою ідеальну половинку.

До чого сняться жуки – сонник Міллера

Гортаючи сторінки сонника Міллера, ми наштовхується на трактування сну з жуками як символу матеріального стану. На його думку, сон з жуками може обіцяти сновидінню, як позитивні ознаки, так і негативні. Багато залежить від деталей сну, головним героєм в якому були жуки. Білі жуки сняться — знаменують хороші новини, а жуки чорного світла уві сні виступають як символом попередження.

Зате бачити у сні, що жуки залазять під шкіру – до хвороби. Приснилося уві сні як жуки бігаю по поверхні столу – до прибутку. Якщо уві сні жук спускається вниз стіни або іншого предмета – варто більш серйозно ставитися до своїх вчинків, особливо тим, від яких залежить ваше матеріальний стан.

До чого сняться великі жуки – сонник Ванги

В сонник Ванги трактування сну з великими жуками виглядає наступним чином.

Якщо уві сні вам довелося побачити багато великих жуків – навколо вас багато заздрісників. Не варто ділитися своїми планами з іншими, бо, як ваша успішна ідея може бути реалізована кимось іншим.

Але якщо уві сні ви тиснете багато великих жуків, особливо коли він чорного кольору, ви зумієте довести авторство своєї ідеї і тим самим позбудетесь недругів.

Ви відчули, що в сні вас кусають великі жуки – до хвороби. Уважніше поставтеся до стану свого здоров’я – можливі проблеми з нервовою системою.

 

До чого сняться жуки жінці – сонник

Бачити уві сні жука жінці – готуйтеся до сімейних конфліктів.

Якщо сон з жуками приснився чоловікові, то це до змін. В залежності від вашого ділового настрою, зміни можуть бути як позитивними, так і негативними. Тому, варто трохи відпочити і з новими силами приступити до реалізації задуманого плану. Швидше за все, ви будете удостоєні «лаврового вінка».

Якщо дівчині приснилося, що ви вбили жука – це непоганий знак. Швидше за все, ви зможете розкрити плани інтриганів і довести до кінця розпочату справу.

Бачити уві сні жінкам яйця жуків – до дрібних неприємностей.

До чого сняться чорні жуки – сонник

У соннику мадам Хассе сон з чорними жуками обіцяє борги і погіршення матеріального стані. Якщо вам приснилося що темні жуки тікають від вас, то на роботі вас чекає розбіжність, яка негативно обернеться для вас. Можливо звільнення з роботи.

Багато чорних жуків, які повзають навколо вас – до пліток і інтриг.

Бачити в сні, як ви тиснете жуков чорного кольору, відображає ваше сильне бажання вирватися з капкана, який вам підставили ваші друзі. І ваша рішучість у цьому разі принесе вам успіх.

Бачити уві сні, як чорних жуків вбивають незнайомі люди – до расцветанию вашого бізнесу.

Якщо жінці наснився жуки темні або чорного кольору, швидше за все, вона потрапить у пастку до шлюбного афериста.

Приснився Жук дуже чорного кольору – до заздрості.

Приснилися жуки – сонник Лоффа

Трактування сну з жуками по соннику Лоффа двозначна. З одного боку спостерігати за жуками з боку – до перемоги над супротивниками. Але якщо жука бачити на своєму тілі – до банкрутства.

Наснилося у сні жуки-рогачі – до подружньої зради.

Колорадські жуки у сні – до погіршення матеріального стану.

Організувати полювання за жуками – можливо в робочому колективі завівся хитрун, який винюхує ваші плани. Швидше за все, вам вдасться його знайти і разом з колегами вивести його на чорну воду. У будь-якому випадку, вам належить вирішення проблеми, ініціатором якої ви будете виступати самі.

Бачити уві сні мирних повзаючих жуків – до приємного знайомства.

До чого сниться великий чорний жук

У соннику Лонго великий чорний жук – це символ удачі. Але удача не завжди корисна і часто мінлива. Приснилися маленькі жуки – до незначного погіршення матеріального стану.

Приснився Великий чорний жук на тілі – до банкрутства.

Битися з величезними темними жуками уві сні — це хороший знак. В житті ви зможете тверезо оцінити ситуацію навколо вас. І навіть якщо вам доведеться піти у ва-банк, то зробите це тільки у випадку повної впевненості в собі.

Сонник - тлумачення снів