До чого сняться пацюки. Сонник щурята наснилося у сні

Чого сняться пацюки? Щурята та уві сні. Напевно, кожен з тих, кому приснився такий дивний сон завал собі питання – до чого б це? Всі ми знаємо, що пацюки належать до розряду гризунів і їх присутність не бажано не тільки вдома, але і на полях. Вони з’їдають урожай, розносять інфекції і бактерії і сусідство з ними вкрай не бажано для людей. Але уві сні ви побачили маленьких щурят, які на перший погляд здаються такими беззахисними, як діти. До чого такий сон? На це питання вам дадуть відповідь сонники найбільш популярних ясновидців і астрологів.

До чого сняться пацюки – сонник Фрейда

Маленькі щурята уві сні символізують вашу невпевненість. Найімовірніше ви важко сходитеся з людьми протилежної статі. Якщо такий сон приснився заміжньої жінки, то це попереджає її про інтриги подруг, які спрямовані на погіршення взаємин з чоловіком.

До чого сняться пацюки уві сні незаміжньою жінці – незабаром ви познайомитеся з приємним молодим чоловіком. Сняться пацюки чоловікові — можливе побачення з давньою знайомою

До чого сняться маленькі щурята – сонник Міллера

Якщо уві сні ви бачите, як народилися маленькі щурята – у ваш будинок незабаром постукає щастя. Побачити в сні маленьких мертвих щурят – проти вас налаштоване суспільство. Але такий сон передвіщає вам невдачу, а швидше за все ви зможете довести свою правоту.

Сняться маленькі щурята дівчині — дуже хороші новини.

До чого сняться щур з крысятами – сонник

Пацюк з крысятами уві сні по трактуванні сонника Ванги передвіщає сварки і негаразди в сім’ї. Болгарська ясновидица запевняє, що щур, незалежно від того, якого вона кольору і зростання – це завжди символ недоброзичливості, які дуже скоро виявлять себе. Маленькі щурята поруч з пацюком – поява нових ворогів. Крім цього, таке сновидіння може попереджати про хвороби, яка на даний момент ще себе ніяк не проявила.

Сниться багато щурят – сонник Нострадамуса

Видає астролог Нострадамус трактує сон з крысятами яких багато у своєму соннику як попередження дозріває конфлікту з дітьми. Якщо багато маленьких щурят у сні слідують за вами, то в житті ви можете домогтися того, до чого так прагнули останнім часом. Багато Белыех маленькиех щурят обіцяють вам удачу і щасливе кохання. А ось бачити в сні багато щурят чорного кольору – до біди.

До чого сняться пацюки – сонник Хассе

Хассе запевняє у своєму соннику, якщо уві сні ви бачите, як рожаются щурята, то в житті вам варто підготуватися до того, що проблема буде змінюватися наступною проблемою. Ви зможете гідно винести всі неприємності, але від вас буде потрібно багато зусиль.

Приснилися щурята – сонник Лоффа

Приснилися щурята, згідно соннику Лоффа, характеризують сплячого як амбітного людини, якому немає справи до оточуючих його людей. Як це ні сумно, але своєю поведінкою ви залучаєте до себе ворогів і заздрісників, які незабаром розставлять вам пастки і перепони. Цей сон всього лише попередження. Напевно, варто переглянути свою поведінку до друзів, знайомих і членів сім’ї.

Сняться пацюки уві сні– по соннику Лонго

Сонник Лонго трактує сон з крысятами наступним чином. Швидше за все, в житті ви нерозбірливі у дружніх зв’язках. Ви занадто доверительны до незнайомих людей, що може обернутися для вас невдачами. Придивіться навколо – серед ваших друзів багато недоброзичливців.

Сонник - тлумачення снів