До чого сниться моль сонник моль приснилася уві сні

Сонник — моль. До чого сниться моль? Підказки Всесвіту, які по наданню приходять до нас уві сні, бувають самими різними. Одні сни нам приємно бачити, хоча по соннику відомих астрологів вони не обіцяють нічого хорошого. А іноді, поганий сон, від якого ми навіть може прокинутися в холодному поту, в житті не передвіщає ніякої небезпеки і може служити лише попередженням до якоїсь події. Ось, наприклад, уві сні вам довелося побачити моль. І навіть багато молі. Більшість сонників тлумачать таке сновидіння як символ тривожності.

Однак не завжди моль може символізувати неприємна подія. Багато залежить від того, в якій ситуації вам довелося побачити цього маленького метелика, і не менш важливо – в якій зупинці. Ваші відчуття під час сну теж відіграють не останню роль у тому випадку, сіли ви вирішили розтлумачити свій сон повністю. Але зробити загальний аналіз сну, можна керуючись сонником. А ті деталі, які ви не змогли запам’ятати, нехай залишаться в снах. Адже в будь-якому випадку ви є господарем свого життя і долі, і ваша поведінка в даному випадку відіграє важливу роль. Отже, дізнаємося до чого сниться моль, полистая сонники найбільш популярних ясновидців.

До чого сниться моль сонник Фрейда

До чого може снитися моль по соннику Фрейда? Чим нас здивує добрий старина цього разу? Якщо уві сні доведеться боротися з міллю, то це обіцяє сновидінню позитивні емоції. Якщо уві сні міль з’їдає ваш одяг в шафі – до неприємностей. Швидше за все, від вас піде жінка, до якої ви ставилися досить серйозно. Купувати в магазині засіб для боротьби з цим крилатим комах – до небажаної вагітності. Дивитися по кімнаті літає моль – у вас буде цікавий вечір.

До чого сниться моль жінці по фрейду — побачити як міль кружляє: вас чекає роман з поганим кінцем.

До чого сниться моль жінці – сонник Міллера

Відомий психолог Міллер розглядає сон який приснився жінці з міллю як сигнал до прийдешніх змін на особистому фронті. Якими саме вони будуть, багато в чому залежить від деталей сновидіння.

Якщо жінці під сні моль літала під стелею, а ви її намагалися зловити, значить, в житті у вас будуть сприятливі зміни. Але для цього вам потрібно буде багато попрацювати над собою. До чого сниться жінки — міль з’їдає вашу одяг у сні, готуйтеся до поганих новин.

Сниться вбити моль сонник Ванги

Ясновидица Ванга пророкує людям, які бачили уві сні як вони вбивають моль, дрібні неприємності. Такий сон в якому ви вбиваєте моль попереджає, що в житті потрібно бути більш обачним і завжди прислухатися до думки колективу.

Якщо уві сні ви бачите, як міль з’їдає вашу одяг і ви вбиваєте її, то є висока ймовірність псування вашого майна. Причому не відомо, звідки може прийти біда – від знайомих або незнайомих людей, а може бути, ви й самі можете стати винуватцем цієї втрати.

До чого сниться вбити моль жінці — вас хочуть очорнити, потрібно не піддаватися на провокації. Сниться вбивати велику моль — до успіху в особистому житті.

Приснлось ви вбили багато молі — до прибуткової тижні, у вас все складеться вдало з фінансами.

До чого сниться багато молі – сонник

Мудрий Мішель Нострадамус розглядає сон з міллю як символ майбутніх неприємностей. Ловити багато молі по кімнаті – в житті розгубити своїх друзів. Вбити багато мовляв – залишитися наодинці. Є висока ймовірність розвитку депресивного стану.

До чого сниться багато Молі на шубі – до марнотратства. Але якщо спостерігати в сні багато молі вилітає з вашого будинока, то такий сон символізує закінчення чорної смуги в житті.

Приснилася моль сонник

Згідно соннику – моль приснилася до неприємних новин. Багато залежить від того в яких деталях сновидець побачив моль. Приснилося багато молі в своїй шафі – ваші заощадження можуть знецінитися. Є висока ймовірність того, що у вашу квартиру увірвуться грабіжники. Тому, негайно перевірте всі замки в будинку і не забувайте закривати вікна, йдучи на роботу.

Приснилася моль жінці в кольоровому сні — вас оидают хороші новини.

Моль у сні – сонник Лоффа

Згідно трактування Лоффа, моль в сні – наяву хороша новина. Найімовірніше ви зустрінете друга дитинства, з яким ви довгий час неї бачилися і приємно проведете час. Бити чи вбивати моль уві сні – позбуватися боргів. Якщо бігати за міллю по кімнаті, то на роботі вас можуть чекати приємні новини – є ймовірність просування по кар’єрних сходах.

До чого сниться моль сонник Лонго

У соннику Лонго про молі говориться мало. Моль сон – до поганих новин. Вбити моль тапком – ймовірність виграшу. Бачити моль на одязі – до хвороби.

Сонник - тлумачення снів