Сонник: чорний щур, до чого сниться чорний щур у сні бачити

Бачити уві сні чорну щура доводиться багатьом. До чого сниться чорний щур? Як сонник щура чорну трактує? Нічого так сильно не насторожує людину, як побачений сон, в якому в головній ролі виступають не зовсім приємні персонажі і сюжети. Мало кому може надати радість сон з щурами, до того чорного кольору. Навіть читаючи ці рядки, у багатьох читачів посилюється огиду тільки від одного представлення цих гризунів, і всі чудово розуміють, що чорний колір не може обіцяти добро. Але що ж означає сон з чорною пацюком, чого побоюватися в найближчі дні, що це за сигнал для сновидця? Дізнаємося про це із найпопулярніших сонників астрологів і ясновидців.

До чого сняться чорні щури – сонник Фрейда

Згідно трактуванню сонника Фрейда, чорний щур або багато чорних щурів символізує вашу сексуальну агресію. Чорний щур відображає ваше бажання випробувати сексуальні пригоди з явними елементами садизму чи мазохізму.

Але чорний колір пацюка може також попереджати вас про те, що вам готують неприємності. Будьте більш розбірливими з вибором сексуального партнера. Є ймовірність того, що найближчим часом ви можете відчути справжній екстрим.

Чорні щури наснилися жінці — це знак, потрібно остороным в выботе партнерів.

До чого сниться велика чорна щур – сонник Міллера

Трактування сну з великою чорною пацюком по соннику Міллера – це розчарування. Швидше за все, найближчим часом ви зіткнетеся з несправедливістю по відношенню до вас. Такий сон виступає як попередження і готує сновидця до того, щоб цей «удар» він зміг гідно витримати. Адже велика чорна щур, чи багато великих щурів: перш за все розумна тварина, з високорозвиненою інтуїцією.

Якщо сниться велика чорна щур дивиться на вас — до вас намагається підступити негарна ситуація, вас спробують обдурити.

До чого сниться велика чорна щур кусає — порожній сон, не переживайте, можливо у вас останнім часом напружені нерви, раслабтесь це порожній сон, перевірено.

 

 

 

 

До чого сниться чорна білий пацюк – сонник

Ясновидица Ванга з обережністю тлумачить сон з пацюком чорного кольору. В її трактуванні чорний колір – це війна, несправедлива боротьба, приниження… Це колір чорної сили, тому чекати добра не варто. Краще зібрати всі сили і вчасно піти від нападу. А білий колір — колір добра і чистоти, зазвичай такі сни говорять про боротьбу двох сил в якійсь ситуації на вашому життєвому шляху.

Якщо сновидінню у сні довелося побачити — вбити чорно білу щура, значить, в житті здобуде перемогу і тріумф. Причому його перемога буде не тільки над нападаючим, але і над обставинами. Швидше за все, чорна смуга у вашому житті закінчиться – залишилося лише зробити останній рішучий крок.

До чого сниться чорно білий пацюк нападає — вас чекає великий выгрыш, ви отримаєте підвищення, або нйдете дороге для себе.

 

 

 

 

До чого сняться пацюки, чорні – сонник

Для мудрого Нострадамуса і його сонника чорний щур уві сні, в житті попереджає сновидця про важкий і неспокійний період у його житті. Але якщо вам приснилося, що ви з нею подружилися, і вона стала для вас ручний, значить, всі перешкоди будуть правильно подолані, і в житті ви зустрінете людину, яка стане для вас кращим другом і в біді і в радості.

Вбити чорну щура або вбити багато чорних щурів уві сні — це ознака успіху так трактує сон сонник. Дуже скоро вам буде розмова з начальством, в якому ви зможете переконати його і вирішити ту проблему, яка до цих пір вам здавалася нерозв’язною.

Сонник: багато великих чорних щурів в будинку — чекайте хорошого друга дитинства.

Чорний щур у сні – сонник Хассе

Чорний щур у трактуванні снів Хассе символізує ненадійних друзів і колег по роботі, які скоріше всього можна назвати хитрими ворогами. Чорний щур у сні символізує чоловіка, тому придивіться уважніше до друзів чоловічої статі. Напевно, саме вони вирішили влаштувати вам пастку.

 Якщо чорний щур в сні вас кусає — бути обману, ви єк минете цього. Будьте обережні.

Чорні щури біжать у сні — ви залишитеся осторонь від вдалої угоди або прибутку.

Бачити уві сні чорних щурів – сонник Лоффа

Щоб зрозуміти до чого приснилася щур чорного кольору, потрібно подумати, як ви в житті ставитеся до цих гризунів. Насправді такий сон може уособлювати страх втратити своїх друзів.

Бачити в сні багато чорних щурів — до великих змін на фінансовій стороні, будь ті на чеку, вас намагаються обдурити. Бачити уві сні чорних щурів у себе в будинку — чекайте гостей, вони до вас ставляться з холодом.

Бачити уві сні хвіст чорної пацюки — ви незабаром розкриєте обман.

Якщо в житті ви лояльно ставитеся до цього гризуна, незалежно від того, якого він кольору, то існує ймовірність зустріти незабаром людини, який зуміє вас навчити мудро ставитися до будь-яких проблем.

Але цей гризун також може уособлювати і подібні йому якості. Може бути, вас мучать докори сумління у тому, що в недавньому минулому ви несправедливо вчинили по відношенню до свого друга.

Приснилася щур чорна – сонник Лонго

У соннику Лонго трактування сну з чорною пацюком символізує нещасну любов. Якщо велика чорна щур приснилася чоловікові, то в житті вам належить пережити велике випробування. Чорний щур уві сні приснився жінці – зрада вашого чоловіка, від якого ви можете впасти в депресію. Придивіться до свого обранця – може він і зовсім не варто вашої уваги.

У будь-якому випадку сон з щурами чорнуватими – це всього лише попередження. Тому, у ваших силах все змінити. Досить лише уважно озирнутися навколо себе.

Сонник - тлумачення снів