Сонник Метелик до чого сниться метелик. Метелики у сні приснилися

Приснилася метелик? До чого сняться метелик? Різнокольорові, однотонні, великі і маленькі? Метелики – це такі комахи, від вигляду яких у кожного на обличчі з’являється посмішка. Ці ніжні істоти красиво пурхають над травою і квітами, грають під промінчиками сонця, ніжно салятся і злітають, заманюючи погляд перехожих.

Якщо уві сні сняться метелики, то нікого навіть не може виникнути сумніви, що це до добра. Але чи так це насправді? Адже існує старовинне повір’я, що душі померлих перетворюються на метелика.

Саме під виглядом метелики в будинок покійних приходить їх душі. Може сон з метеликами обіцяти застереження в наших діях. А може бути навпаки, сон з метеликами до радісного моменту народження довгоочікуваного малюка?

Давайте розглянемо, що тлумачать нам сонники найбільш відомих ясновидців і астрологів. Найімовірніше саме з них ми зможемо дізнатися правду про таке сновидіння.

Але пам’ятайте, правильна трактування сну вимагає запам’ятати всі елементи побаченого. Тільки таким чином вдається точно передбачити – що ж вас чекає завтра.

До чого сниться метелик: сонник Фрейда

Ясновидець Фрейд у своєму соннику метеликів асоціює з дітьми, але в своїй інтерпретації. Якщо вам приснилося, що ви граєте з метеликами, значить, в житті у вас посилилося бажання мати своїх дітей. Якщо у своїх сновидіннях ви ловіть метеликів, значить, у вас на підсвідомому рівні виникає бажання зайнятися сексом з малолітніми дітьми.

Якщо уві сні метелики сідають на вашу одяг, значить, ви легко входите в контакт з дітьми.

До чого сниться Ганяти метеликів по полю – ваше бажання вступати в статевий контакт з неповнолітніми посилюється.

До чого сниться Розглядати в сні бабочедо – ви вже намітили конкретну особу, з якою вам хочеться налагодити сексуальні відносини. Сниться Перелітає біля вас красива метелик — до побачення. А якщо метелик пурхає у небі, то скоро ви отримаєте приємну звістку від своєї подруги або друга.

Колекція метеликів у сні завжди сигналізує сновидця про те, що він вже шкодує за скоєне.

До чого сниться велика метелик

Згідно соннику Міллера – велика метелик у сні передвіщає швидку новину. Якщо уві сні вам погрезились пурхають метелики, які перелітають від однієї квітки до іншого, або низько літають над травою, значить, у вашому житті закінчилася чорна смуга. Попереду вас чекає процвітання, вдалі угоди і корисні знайомства. Швидше за все, ви дуже скоро і несподівано отримаєте приємну звістку від друзів, з якими давно не бачилися.

Якщо у сні бачити велику метелик білого кольору, то це передвісник хвороби. Будьте обережні. Найімовірніше цього захворювання будуть передувати ваші ж неправильні вчинки.

До чого сниться як велика Чорна метелик влітає у ваш будинок і сідає на будь-який предмет інтер’єру – символ швидкої хвороби когось із членів вашої родини.

Якщо великі кольорові метелики сняться жінці, то це символ щасливого кохання і міцного союзу.

До чого сниться метелик кольорова – сонник Ванги

Болгарська ясновидица Ванга у своєму сонник трактує кольорових метеликів людей. Бачити уві сні кольоровий метелик, що весело пурхає над травою – до щасливого і безтурботного майбутнього.

Якщо метелик сидить на чомусь, при цьому пурхає крилами, значить в житті ви готові до сімейним відносинам. Варто уважніше придивитися до свого обранця. Може бути, саме з ним у вас вийде міцний сімейний союз.

Метелик кольорова чи багато кольорових метеликів означають хороший сон, перелітає навколо людини, символізує швидку зустріч із хорошою людиною

До чого сниться красива метелик – Нострадамус

Мудрий і добрий Нострадамус і його сонник про метеликів трактує сон з метеликами як символ переродження сновидця. Саме зараз у нього наступив момент, коли йому потрібно серйозно задуматися над майбутнім справою, яка йому, безсумнівно, принесе успіх.

До чого сниться тримати руках у сні красиву метелика – незабаром ви принесете багато радості нужденному людині. Відпустити багато красивих метеликів на свободу уві сні говорить про те, що сновидець той чоловік, який з розумінням ставиться до оточуючих, вміє дати правильний і поміркований рада, вміє прощати близького.

До чого сняться чорні метелики – сонник Хассе

Трактування сну з чорними метеликами в сонник Хассе вказує на те, що сновидець схильний неясного страху. Такий сон, швидше за все, є попередженням того, що в житті треба все розставити по своїх місцях і позбутися від усіх непорозумінь. В іншому випадку є висока ймовірність депресивного стану.

Бачити у сні, що хтось заносить у хату чорну метелика і відпускає його на волю, символізує удачу. Але заслуга цієї удачі не буде його, а когось з близьких його оточення людей. До чого сниться велика чорна метелик чи багато великих чорних метеликів — до великих змін в особистому житті.

До чого сниться метелик у сні – сонник Лоффа

Бачити в сні багато літаючих метеликів – до хороших вісток. В сонник Лоффа кольорові метелики уві сні — отожествление приємних моментів і відчуттів. Швидше за все, вам доведеться побувати в приємній компанії з друзями, з якими ви давно вже не бачилися.

Ганятися за метеликом у сні– ганятися за удачею. Якщо чорна метелик від вас уві сні відлітає, то не виключено, що ваші благі наміри можуть недооцінити оточуючі вас люди.

Спостерігати, як хтось ганяється за красивими метеликами уві сні – ваші ідеї перехоплять друзі. Задумайтеся, чи варто ділитися своїми задумами з незнайомими людьми. Можливо, їх реалізація вами самими внесе в життя гармонію і достаток.

Сонник наснилися метелики

Згідно з тлумаченням сну з метеликами в соннику Лонго, сновидець в недалекому майбутньому набуде спокій у житті. Чорна смуга позаду і ваші плани, нарешті, зможуть здійснитися.

сонник — Якщо в сні ви побачили вбиту метелика або багато вбитих красивих метеликів або чорних , то це до неприємностей. Найімовірніше за вашою спиною розставляють пастки, в які ви можете потрапити раптово. Будьте більш розсудливими в спілкуванні, намагайтеся прислухатися до порад друзів і не беріться за справу, яка вам здається нестерпним тягарем.

Сонник — Грати в сні з метеликами, наяву належить цікавий розмова з начальством. Швидше за все, такий сон обіцяє підвищення по кар’єрних сходах.

Сонник - тлумачення снів