До чого сниться тхір – сонник тхори наснилося у сні

Вам приснився тхір? До чого сниться тхір? Як сонник трактує цей сон. На це питання шукають відповідь багато хто з нас. В житті тхір – це мила тварина, яке з задоволенням тримають в квартирах і будинках багато любителі живності. Ручні домашні тварини – це милі, симпатичні і ласкаві тварини, яким подобається грати і пустувати. Але насправді вони інтригани і люблять пакостити. І якщо вам довелося побачити цього тварини уві сні, ваші роздуми зупиняються на роздоріжжі – до добра це чи ні? Може бути, на роботі вас чекають неприємні сюрпризи? А може бути, навпаки, в житті все піде весело і грайливо. Що на цей рахунок пояснюють сонники відомих астрологів, мудреців і ясновидців?

До чого сниться тхір – сонник Фрейда

Фрейд у своєму соннику трактує сон з тхором по своєму – побачили уві сні тхора, значить, ви зумієте виступити в ролі мисливця і спокусника. Немає ніякої перешкоди того, щоб ви змогли домогтися бажаного, очаруете і обольстите свою жертву.

Якщо уві сні ви будете грати з хорьком, значить, у житті настав момент серйозних намірів. Найвірогідніше ваша супутниця зуміє вас зачарувати, і ви вже скоро запропонуйте їй руку і серце. Якщо тхір приснився жінці — до яскравих пригод і рольовим іграм.

До чого сниться тхір ручний сонник Міллера

Трактування сонника Міллера попереджає вас – якщо вам приснився тхір, то чекайте того що ваша персона буде вплутане в якусь брудну історію або плітки. Якщо у сні ви відчули запах цієї тварини, то це означає, що ваша поведінка непомітно для вас стане грубим, а всі ваші справи підуть на спад. Причому всі – як на роботі, так і вдома.

Приснилося, що ви своїми руками вбили тхора – до успіху. Ви зможете самостійно подолати всі проблеми. До чого сниться тхір ручний — ваші справи підуть швидко в гору, справи котрі під рукою

Приснився тхір – сонник Ванги

На думку болгарської ясновидицы Ванги – пухнастий тхір уві сні приснився до інтриг. Якщо такий сон з тхором побачила жінка – до сварок. Приснився тхір чоловікові – можуть бути розбіжності з приводу майна — так трактує сонник до ванги.

Якщо пухнастий тхір сниться кілька ночей поспіль – ваші справи будуть успішними.

До чого сниться білий тхір — порожній сон, жодних обгрунтованих причин для хвилювання.

Сниться тхір – по соннику Нострадамуса

Мудрий і добрий Нострадамус у своєму соннику трактує сон з тхором для дівчат як сигнал про тимчасове нездужання.

Якщо сон приснився чоловікові, то йому незабаром доведеться серйозно переглянути всі справи – можливо, що за його плечима плетуть інтриги, що може погано позначитися на результаті робочого процесу.

Бачити сон, як тхір грається в клітці – до добрих новин. До чого сниться тхір кусає — до небезпеки з боку близької людини, він намагається вас обдурити в дрібницях.

До чого сниться — тхір спить, значить, ваш організм вимагає відпочинку.

Бачити уві сні тхора білого – сонник Хассе

Якщо чоловік уві сні побачив тхора, то йому належить багато клопоту в домашньому господарстві. Бачити уві сні тхора білого жінці – до нових знайомств. Існує ймовірність, що ви познайомитеся з людиною, що внесе у ваше життя багато неприємних моментів. Будьте обачнішими.

До чого сниться тхір – Лоффа

Бачити уві сні пухнастого тхора – до несподіваного сюрпризу. Яким він буде — залежить від фази місяця. Приснився сон на зростаючу місяць – чекайте хороших новин. І навпаки. Є ймовірність, що в суспільстві ходять неприємні плітки про вашої персони.

Тхір ручний сонник Лонго

Якщо сон з тхором ручним приснився чоловікові, значить, в його житті настав той момент, коли він серйозно замислиться над сенсом свого життя.

За сонником Лонго, ручної тхір або тримати тхора в руці уві сні – в житті випробувати багато радісних моментів. Існує висока ймовірність того, що справа, якою ви займаєтеся на сьогоднішній день, принесе вам гарний прибуток.

Сонник - тлумачення снів