Сонник: білий пацюк до чого сниться щур білий уві сні

Білий пацюк — сонник. До чого сниться білий пацюк? Сон з щурами завжди викликає настороженість. Адже щур в реальному житті небажаний сусід складських приміщень, дворових ділянок, вона завдає шкоди на полях, де вирощують урожай… Старовинні забобони кажуть, що гризуни уві сні – це завжди до голоду і бідноті. Але вам приснилася щур білого кольору – значить вона особлива, королівська чи що?

Що може говорити такий сон сновидінню, застерігає він його від біди і нещастя або ж навпаки, обіцяє успіх і приємні новини. Побачивши уві сні таку щура ви завжди наголошуєте співрозмовнику що вам приснилася щур білого, а не звичайна. Значить, вам і хочеться вірити у щось незвичайне, особливе. Чи Так це насправді, можна з сонників, де відомі ясновидці і астрологи по своєму трактують таке сновидіння.

До чого сниться білий пацюк – сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд у своєму соннику запевняє, що щур біла, якого б кольору вона не була, завжди вказує на невпевненість у собі. Як правило, у такої людини немає стабільності в житті, зокрема й у сексуальних відносинах. Білий колір – це уособлення чистоти, Стало бути білий пацюк уві сні може символізувати здатність до чистих відносин. Єдина біда – невпевненість у собі, що сновидінню необхідно побороти в собі.

Якщо молодій жінці наснилося білий пацюк, значить, скоро вона стане мамою. При чому цей період вона чекає вже не перший рік, і нарешті доля вирішила подарувати їй цей шанс. Сонник фрейда позлравляет вас з майбутнім потомством і бажає здоров’я і довгих років без смутку і турбот.

Якщо білі щури наснилися подружній парі, то це вказує на те, що дуже скоро їм стане відомо один про одного те, що вони так ретельно приховували. Може бути варто самостійно прибрати скелети з шаф?

До чого сниться білий пацюк – сонник Міллера тлумачення сну

Міллер запевняє, що білий пацюк – це символ підлості й лицемірства. При цьому чекати зрада потрібно від близької вам людини.

Якщо вночі ви побачили уві сні білу щура, а вдень познайомилися з людиною, який всіляко намагається показати свою відданість вам – не вірте! Саме від нього у ваше життя увірвуться неприємності, які вам важко буде вирішити самостійно.

Вам слід проявити обережність у растовщических справах, за простоязычному не беріть в борг найближчим часом, це може бути для вас кабалою — сон приснився білий пацюк.

До чого сняться білі щури – сонник Ванги

Білі щури по соннику Ванги – це попередження про небезпеку, що насувається. Якщо у сні бачити багато білих щурів, то швидше за напад з боку людей, яким ви сильно довіряли.

До чого сниться Годувати білу щура – врегулювати відносини, причому у всіх сферах.

 Вбивати білу щура у сні – вбити останню надію своїми руками. Сон з щурами завжди виступає як попередження. Але сон з білими щурами в світлих тонах нічого негативного не несе — вас чекає швидке подорож, так трактує сон з побаченої білої пацюком сонник Ванги

Тому, сон можна трактувати по-різному. Якщо ви в житті боїтеся щурів, то такий сон не може для вас символізувати удачу. Ваше лояльне ставлення до щурам в життя уособлює сон як вашу обережність і пильність у всіх вчинках і справах.

Сонник Нострадамуса — бачити в сні білу щура

Білі щури з трактування Нострадамуса, сняться до удачі. Вони вважаються символом щастя, розбірливості та вимогливості. Зараз як ніколи вам потрібно собратьсяи з обережністю ставитися до всіх своїх починань.

Якщо уві сні ви бачите щура білого кольору, при цьому відчуваєте до неї інтерес, то швидше за все ви будете обдуреними. Той чоловік, який вам здавався на перший погляд надійним, розчарує вас своїми вчинками. Швидше за все це ваші колеги по роботі.

Білий пацюк у сні також часто сниться до сумної новини. Якщо ви уві сні ви розкладаєте капкани щурам, то дуже скоро ваш ворог покаже своє справжнє обличчя.

Сонник - тлумачення снів