Сонник – пацюк, до чого сниться щур уві сні приснилася

До чого сон про щура. Як сонник трактує цей сон? До чого сниться щур? Бачити уві сні не віщує нічого хорошого тим з нас, хто в житті боїться цих моторошних гризунів. Але по своєму реагують на такий сон люди, яким вони подобаються. Більше того, вони спокійно з ними сусідять, доглядають за ними, годують і пестять. Але що насправді може говорити сон з щурами, на думку астрологів і психологів. По-перше, будь сновидіння відображає наші з вами почуття в реальному житті. І те, яким чином вони відображаються в сновидіннях, відповідає нашу підсвідомість.

Багато навіть і не замислюються над цим питанням, і всупереч недовірливим по натурі людям, вони навіть не намагаються згадувати, що ж їм снилося цієї ночі. Тим не менше, більшість починають шукати тлумачення побаченого сну сонники, яких на сьогоднішній день налічує не мало. Розглянемо, що сон говорить про щурах сонники найбільш популярних астрологів світу.

До чого сниться щур – сонник Фрейда

На думку старовини Зігмунда Фрейда, пацюк – це відображення сексуальної енергії і агресивності. Такий сон може відображати сильне бажання сновидця випробувати щось нове в сексі, його схильності до садизму або елементами мазохізму. Якщо щура довелося побачити в сні людини, яка в житті ще ніколи не займався сексом, то це лише вказує на його страх перед майбутнім статевим актом. У деякому роді такий сон указує на нерішучість людини, з яким, безсумнівно, йому доведеться боротися.

Щур приснилася чоловікові — можлива сексуальний зв’язок з подругою дитинства так тлумачить сонник Фрейда.

До чого сняться пацюки – сонник Міллера

Якщо вам довелося уві сні побачити щурів, значить, наяву вам потрібно бути готовими до підступам в робочому колективі. Швидше за все, вас хочуть ввести в оману.

Бачити в сні, як ви ганяєтеся за пацюком, значить ви та людина, яка з обережністю ставиться до зрадників і робить все для того, щоб їх на вашому шляху було якомога менше. Найімовірніше сьогодні ви зіткнетеся з одним з таких, якого відразу і разоблачите в його поганих намірах.

До чого сниться Убити в сні щура, значить перемогти у своїх намірах і ваші плани збудутся в першій половині наступного року. так трактує сон сонник Міллера

До чого сниться щур в будинку – сонник Ванги бачити уві сні щура

У Ванги неоднозначне трактування сну з щурами. Вона може попереджати про великій біді, але іноді вказує на удачу. Якщо сновидець уві сні годує щура з руки, значить, в житті він зробить правильне і мудре рішення.

Побачити в сні щура в своєму будинку – чекайте біди. Доля готує вам ряд випробувань, і ви повинні до цього заздалегідь підготуватися. Але це не завжди може бути так, просто будьте обережніше і пильніше, так попереджає Ванга

Їли в сні ви вирішили боротися з щурами і для цього розставили для них капкани, а хитрий щур не потрапляє у вашу пастку – наяву вам доведеться пережити обман близької вам людини, яким ви довіряли як самому собі. Посторайтесь бути обережнішим у своїх відносинах

Сонник Ванги: Вбити щура у сні – ваше мудре рішення в життя дозволить уникнути надвигающие проблеми. Цей сон говорить про ваших навичках вийти переможцем у важких ситуаціях

Що може значити сон про щура яка нападає на людину за сонику ванги? Зазвичай нападаюча на людину щур може приснитися людям, які вирішують юридичні проблеми. Бачити такий сон характеризує сновидця як рішучого людини, який не сподівається на правосуддя, а намагається самостійно вирішити всі проблеми.

Бачити уві сні натовпу гризунів щурів — до чого це сниться?, які хаотично бігають по вулиці – значить, світ стоїть на межі страшної війни, результатом якої буде глобальна катастрофа. Принаймні так тлумачить сонник Ванги, а збудеться таке провидіння — час покаже.

Сниться щур жінці – сонник Нострадамуса

Щури або одиноку щура уві сні уособлюють загибель, удачу, розбірливість і плодючість. Принаймні, так вважається великий Нострадамус. Якщо уві сні щури знищують урожай, значить, майбутня зима буде голодною і холодною. Тому, правильно підійдіть до вирішення цього питання заздалегідь. Такий сон попереджає вас про те, що до всього в цьому житті потрібно ставитись серйозно і завчасно вживати правильні рішення.

Якщо ви побачили в сні що щури злякалися вашого приходу, і почали тікати, значить, у житті ваш чекає удача.

До чого сниться щур жінці або як ви годуєте щура зі своєї руки, у вашому колективі «щур», яка вдало користується вашими розробками. Для жінок зрада дуже багато значить. жінки які побачили щура уві сні будьте дуже уважні — вас хочуть обдурити, але швидше за все як і будь-яка жінка ви сможите розкрити цей щурячий обман.

Сонник Хассе — щура годувати уві сні

До чого сниться Щур у сні? згідно соннику Хассе, попереджає сплячого про наближення ворогів, від яких йому буде важко позбутися.

 Сниться — Спокійно спляча щур в кутку уві сні – наяву може уособлювати «сплячого» ворога, який може в будь-яку хвилину виявити своє справжнє обличчя. Озирніться навколо себе і гарненько придивіться до того чоловіка, який майже не вступає в діалоги або дискусії і з усім погоджується.

Годувати щура і пестити її уві сні наснилися жінці – вас чекають серйозні переговори.

До чого сниться пацюк – по соннику Лоффа

Щоб правильно розтлумачити сон з щурами, сновидець повинен, перш за все, визначитися, як він в житті ставиться до цих гризунів. Якщо ваше ставлення до них доброзичливе, і ви не нехтуєте щурів як рознощиків інфекції, тоді сон може обіцяти вам удачу. В іншому випадку, щур являє собою небезпеку так вважає Лоффа і його сонник і сновидінню треба бути більш обережним і серйозно поставитися до рішень своїх проблем.

До чого сняться пацюки гризуться – сонник Лонго

Щур у сні – знак зради і ганьби. Якщо уві сні щури пробігають повз, то сновидінню вдасться уникнути проблеми і навіть можливо зловити удачу за хвіст». Сидіти з щурами уві сні – це попередження сновидінню. З сьогоднішнього дня кожен крок, який ви будете робити в житті, повинен бути ґрунтовно продуманим. Можливо, навколо вас розставляють павутину ваші друзі, яким ви завжди довіряли.

Якщо уві сні ви бачите, як щури гризуть одного – до скандалу, в який вам не варто вплутуватися. Не вплутуйтеся навіть якщо вам дуже захочеться послухайте тлумачення сну мудрого Лонго.

 

Сонник - тлумачення снів