Сонник: Скорпіони, кчему сняться скорпіони у сні приснилися

Приснився скорпіон? Що може означати цей сон. До чого сняться скорпіони? Скорпіон – це підступне комаха. Саме тому, якщо у сні вам довелося бачити скорпіонів, то варто задуматися про своє оточення. Часто буває так, що прокинувшись вранці, як то не замислюєшся про те, що ви бачили уві сні. Але варто чогось неприємного або приємному здійснитися протягом дня, відразу згадуєш — а мені снився неприємний або приємний сон.

І тільки тоді людина починає детально згадувати своє сновидіння, що дуже важливо, якщо ви наважуєтеся розтлумачити своє бачення. Сон – це загадкове явище і не кожному під силу правильно його розтлумачити. Багато років тому за допомогою сну люди заглядали у своє майбутнє. Сьогодні ж сучасне людство в більшості випадків намагається тлумачити свій сон з допомогою сонників відомих ясновидців минулого.

До чого сняться скорпіони – сонник Фрейда

Якщо сон зі скорпіоном приснився жінці, то варто побоюватися з вибором статевого партнера. Швидше за все, у нього виявлятися такі риси як садизм і тиранія. Словом скорпіон уві сні завжди виступає попередженням, але від того як він себе поведе, залежить і трактування. Бачити уві сні як скорпіон кусає когось- в житті, швидше за все ви самі кому то будете шкодити, що дуже швидко повернеться до вас.

До чого сниться чорний скорпіон — це труднощі, але ви подолаєте ці труднощі. Чорні будні вас будуть сковувати.

Сняться скорпіони – сонник Міллера

Побачити скорпіона уві сні — це насторожує. Швидше за все, у вашому оточенні багато недругів, які здатні скористатися будь-яким зручним для них випадків, що «розтоптати» вас образити, скомпрометувати і нашкодити.Озирніться навколо себе і змініть тактику своєї життєдіяльності. Скорпіон у сні про це вас вже попередив.

До чого сниться тікати від скорпіона — ви дивом уникнете великих проблем пов’язаних з нинішнім положення в суспільстві. Так само значення тікати від скорпіонів — Ви просто зможете втекти від проблем.

 

Скорпіони – сонник Ванги

Ясновидица Ванга розглядає скорпіона уві сні як знак застереження. Така комаха здатна нашкодити людині не тільки наяву, але і вважається досить небезпечною знаком уві сні. Варто утриматися від ризикованих угод, і переглянути всі свої плани на найближче майбутнє. Краще зайнятися своєю сім’єю і налагодити стосунки з дітьми.

Якщо скорпіон наснився на зростаючу місяць, то варто утриматися від їзди на транспорті.

 До чого сниться багато скорпіонів — це свидетьствует про багатьох проблемах які вас можуть спіткати, як можна далі тримайтеся від спиртного в найближчі 3 дні — це може принести багато проблем.

До чого сняться скорпіони – сонник Нострадамуса: трактування

Згідно соннику мудрого Нострадамуса, сновидіння зі скорпіоном здатне уособити могутність, помста і підступність.

Якщо у сні ви відчули укус скорпіона, то в житті ви зможете постраждати від обмов і наклепів з боку своїх колег і друзів.

Бачити уві сні великого скорпіона – у вашому житті настають значні зміни.

Насолоджуватися трапезою екзотичного китайської страви, гголовним інгредієнтом якого буде скорпіон – незабаром ви познайомитеся з людиною, яка збагатить ваше життя багатьма приємними моментами.

Сонник Хассе — до чого сняться скорпіони

Медіум Хассе впевнений в тому, що той чоловік, якому приснився скорпіон, в житті буде сильно покарані за свої похибки. Також, сон зі скорпіонами попереджає – у вашому оточенні помилкові друзі. Будьте пильнішими з вибором друзів, не довіряйте своїх секретів нікому. В іншому випадку ви зможете сильно постраждати від їх нападок

 

Сняться скорпіони у сні – сонник Лоффа

Сонник Лоффа попереджає, що побачивши уві сні скорпіона, варто пильніше придивитися до оточуючих вас людям. Можливо, в колі ваших друзів є лицемір, який тільки й чекає той момент, коли ви трохи оступитеся.

Сниться Жало скорпіона уві сні – це ознака таємницею ворожнечі.

А ось великі чорні скорпіони у сні, обіцяють вам здійснення грандіозних планів.

Скорпіони – сонник Лонго

Білий маг Юрій Лонго трактує сон зі скорпіонами як брехливість і лицемірство у вашому оточенні. Якщо уві сні ви відчуваєте страх від виду скорпіона, то в житті вам варто остерігатися підступу від близької вам людини.

До чого сниться як скорпіон жалить когось – ваш друг не настільки ідеальний і слабкий, як може здаватися з першого погляду. Він тисне на жалість, щоб випити з вас вашу енергію, і в будь-який зручний момент може вас сильно підвести. Адже не раз вам доводилося чути про банкрутство людини, якого підставив його друг.

Сонник - тлумачення снів