Сонник – опариші білі до чого сняться опариші білі уві сні приснилися

Опариші білі. Якщо цей символ з’являється у Вашому сні, може означати, що наяву, бути може, тільки підсвідомо, не відчуваєте задоволення від життя, яку ведете, і Вам заважає високо розвинута цивілізація, тому ти хочеш повернутися до джерела життя і відчути початкові сили.

До чого сняться опариші білі — Сонник Фрейда

 

Цей символ дуже сприятливий, якщо мова йде про сферу Вашої професійної життя, тому що він обіцяє, що найближчим часом може зустріти Вас підвищення або надбавка до зарплати, і не виключено, що якісь нагороду або приз.

 

До чого сняться опариші білі живі — Сонник Міллера

 

Якщо сняться опариші білі живі – сон говорить, що у вас є якісь тривожні проблеми зі здоров’ям, це дуже яскравий знак, що ви повинні вибрати лікаря, тому що, незважаючи на те, що Тобі здається, що вони не означають нічого серйозного, ви можете помилятися.
 

До чого сняться білі черв’яки опариші — Сонник Ванги

Якщо уві сні ви бачите білі черв’яки опариші, це означає, що скоро Вам вдасться розкрити якусь таємницю або істотний недолік людини, якого наяву ти вважаєш другом.

Якщо ти бачиш їх у когось іншого, це знак, що ви повинні дотримуватися обережності в спілкуванні з людьми, тому що не всі вони до Тебе доброзичливо налаштовані.

Сонник каже, що це попередження про те, що комусь вдасться розкрити Ваш секрет, що на якого ти сподівався, що ніколи не розповість вашу таємницю.

До чого сниться опариші білі на підлозі — Сонник Нострадамуса

Якщо ж Вам сниться опариші білі на підлозі — це передвістя проблем зі здоров’ям, яких найближчим часом може бути підданий хтось із Вашої родини.

Бачили уві сні опариші білі на підлозі Вашого будинку або будь-якого іншого людини, означає, що в найближчому майбутньому чекає значний приплив грошових коштів, завдяки якому ви будете в змозі дозволити собі більше, ніж досі.

До чого сниться опариші білі на тілі — Сонник Хассе

Опариші білі на тілі означає, що у вас великі здібності для водних видів спорту, і ви повинні спробувати в якомусь з них свої сили.

Коли уві сні побачиш опариші білі на тілі у кого-то, це знак, що хтось у Вашому найближчому оточенні або Ти сам пробачиш комусь заподіяну шкоду, або це Тобі буде страшно, якась давня образа.

До чого сняться опариші білі в їжі — Сонник Лонго

 

До чого сняться опариші білі в їжі? Такий сон означає, що Вас чекають великі труднощі, які несподівано виникнуть і доведеться з ними якось впоратися. Цей символ, однак, може також провіщати, що важка робота, яку ви в даний час виконуєте, буде щедро винагороджена.
 

Сонник - тлумачення снів