Сонник – білі троянди до чого сняться білі троянди у сні приснилися

Білі троянди. Сон з білими трояндами зовсім не так однозначна, як може здатися на перший погляд, тому варто звернути увагу на безліч деталей такого сновидіння. Сонники великих астрологів допоможуть зрозуміти ваше сновидіння

До чого сняться білі троянди — Сонник Фрейда

 

Сняться білі троянди. Якщо цей мотив з’являється у сні жінки, це може означати, що наяву вона сподівається на якісь більш глибокі почуття до чоловіка, або відчуває себе в безпеці з такою людиною.

Сонник також передвіщає хорошу переможну серію, яку ви можете добитися для всіх сферах Вашого життя. Ви будете насолоджуватися прекрасним здоров’ям, і чим біліше троянди, тим краще цей знак для Вас .

Коли уві сні сняться білі троянди хлопцеві, обіцяє це ближче невизначені збитки, як правило, якщо мова йде про фінанси.

Сняться квіти троянди білі, такий сон передвіщає велике щастя, з-за якого станете об’єктом заздрості інших людей, сонник каже, що це попередження перед фальшивими людьми, які видають себе за Ваших друзів.

Якщо Вам сниться купувати білі троянди у жінки, це сигнал, що ви повинні дотримуватися велику обережність у спілкуванні з іншими людьми.

Білі троянди символізує мудрість, яка у вас є, або яку ви хотіли б мати, і у вас є твердий характер і велика сила.
 

До чого сняться білі троянди в букеті — Сонник Міллера

 

До чого сняться білі троянди в букеті? Уві сні жінки цей символ може означати, що вона взяла на себе якісь типово чоловічі обов’язки або діє в життя, в манері типовою для чоловіків.
Сонник Міллера тлумачить, що вам слід бути більш обачними і не цікавитися тим, що Тебе не стосується.

До чого сняться троянди червоні і білі — Сонник Ванги

 

Бачили уві сні троянди червоні і білі – такий сон символізує авторитет, який є у тебе в своєму оточенні і віщує добробут в емоційній сфері.

Сон це може означати, що Вас чекає хороша переможна серія, що ви можете добитися для всіх сфер вашого життя, але іноді це може бути попередженням перед якимись несподіваними неприємностями, які раптово можуть з’явитися на Вашому шляху до мети.

До чого сниться дарувати білу троянду Сонник Нострадамуса

 

Якщо приснилося уві сні дарувати білу троянду, це передвісник великого багатства, на які ви можете розраховувати в подальшому або найближчому майбутньому.

Разом цей сон означає, що ви повинні постаратися керувати своїми емоціями і не дати нікому вивести себе з рівноваги, щоб не вступати в серйозні сімейні конфлікти, які через деякий час можуть Вам погрожувати.

До чого сняться білі троянди дівчині — Сонник Хассе

 

Якщо ж наснилися білі троянди дівчині, це передвістя великих прибутків, на які ви можете незабаром розраховувати.
Якщо цей мотив з’являється у Вашому сні, це для Вас сигнал від Вашого підсвідомості, що ви не повинні боятися взяти наяву який-небудь ризикованого рішення, тому що, незважаючи на те, що ризик великий, ви можете тільки виграти.
Сонник трактує — якщо ви вирішили зробити правильний вибір, ви придбаєте багато прихильників, на допомогу яких ви зможете розраховувати.

До чого сняться білі троянди живі — Сонник Лонго

 

Якщо сняться білі троянди живі, і вони знаходяться у вашому власному домі, це сприятливий знак.

Якщо ж сниться що подарували білі троянди, сон обіцяє, що це прямі на Твою голову неприємності, які можуть бути дуже серйозними.

Також цей сон може означати, що наяву у вас є проблеми з прийняттям себе, і ви думаєте, що ви людина мало цінується. Також це може бути сигнал, що ти по відношенню до кого-то відчуваєш почуття провини, яке може бути не до кінця в собі усвідомлюєш.

Якщо тобі сниться, подарували зів’ялі білі троянди, обіцяє це якесь сумне подія у Вашому житті, на які вже скоро повинні підготуватися.
Сонник вважає, що це попередження, що хтось замишляє щось проти Тебе за Твоєю спиною, тому що хоче, щоб вам якимось чином зашкодити.
 

Сонник - тлумачення снів