Сонник – біле кошеня до чого сниться біле кошеня уві сні приснився

Біле кошеня. Будь-які представники сімейства котячих в сновидіннях мають двояке значення в снах і різне тлумачення. Заглянемо в сонники, до чого сниться біле кошеня.

До чого сниться біле кошеня — Сонник Фрейда

Коли сниться біле кошеня, це означає, що ви власник і маєте величезну владу над своїми близькими.

Сниться біле пухнастий кошеня — це сигнал, що ти по відношенню до кого-то приховуєш почуття, для яких ви не хочете зізнатися, і це попередження, що наяву ти вибрав погане напрямок діяльності.

Якщо сниться біле кошеня на руках, це передвісник радості, яка витікає в основному з перебування в оточенні люблячих Тебе і піклуються про Тебе людей.

Коли Ти його комусь даруєш, це провіщає поліпшення Вашої загальної ситуації.

Якщо ви бачите сняться багато білих кошенят, сонник пророкує, що незабаром ви понесете необґрунтовані витрати, які серйозно торкнуться Вашого бюджету.

До чого сниться чорно біле кошеня — Сонник Міллера

Чорно біле кошеня не є добрим знаком, оскільки передбачає важку, тривалу або невиліковна хвороба, для Вас або когось із Ваших близьких.

Сниться сіро-біле кошеня – це є сигналом того, що за власним бажанням ти перейнявся глибокою симпатією до кого-то і будеш жити в тіні якогось людини.

Якщо уві сні сниться маленький чорно біле кошеня, сон пророкує благополуччя, якщо мова йде про ваше здоров’я і є сигналом того, що найближчим часом не загрожують Тобі ніякі більш серйозні захворювання.

Коли сниться біле кошеня підібраний, це знак, що в даній ситуації ви не можете розраховувати на допомогу кого-небудь ззовні, і ти сам можеш покластися тільки на свої сили.

Сниться мертвий біле кошеня — означає різке погіршення Вашої загальної ситуації.

До чого сниться маленький біле кошеня — Сонник Ванги

Маленький біле кошеня — це сигнал, що наяву Вам не вистачає авторитету і когось, кого ви могли б порадити в скрутну хвилину, а коли сняться білі новонароджені кошенята, це означає, що Ти сам хочеш про когось піклуватися і вирішувати за когось відповідальність, хоча, може бути, ви мрієте про це лише підсвідомо.

Якщо уві сні сниться біле маленький кошеня підібраний, це для Вас анонс довгого життя.

Сняться два білих кошеня у сні — є сигналом, що у Вашому оточенні є хтось, хто хоче Тебе обдурити, і ви повинні проявляти велику обережність.

Сон, у якому сниться біла кішка народила кошенят, передвіщає Вам гарне майбутнє, повне прекрасних можливостей добитися успіху. У майбутнє може бути серйозна зміна у Вашому житті, в основному пов’язане з Твоєю роботою.

До чого сниться біле кошеня жінці — Сонник Нострадамуса

Коли ти спиш і сниться біле кошеня жінці, це означає, що незабаром ви вибираєтеся до когось з візитом і там ви будете дуже раді.
Сонник тлумачить це знак, що незабаром ви познайомитеся з якимись цікавими людьми, з якими зав’яжеться дружба, і також віщує, що хтось з них буде до Вас неприязно або навіть вороже налаштований.

До чого сниться біле кошеня дівчині — Сонник Хассе

Коли Вам сниться біле кошеня дівчині, сонник вважає, що ви знаходитеся перед якоюсь дорогою, і ви сумніваєтеся, чи можна по ній пройти, швидше за все, це відображення ситуації, в якій ви перебуваєте наяву – вам потрібно прийняти якесь рішення, яке може позначитися на всій Вашої майбутньої життя, і ти боїшся, що ви робите неправильний вибір.

До чого сниться біла кішка з кошенятами — Сонник Лоффа

До чого сниться біла кішка з кошенятами? Сонник вважає, що це є попередженням, що не варто вплутуватися ні в які ризиковані підприємства, особливо на грунті товариського, так як можна накликати на себе великі конфлікти і плітки, які можуть Вам дуже нашкодити і посварити Вас з людьми, які Вам небайдужі.

Сниться новонароджене кошеня білого кольору — це символ, який важко однозначно класифікувати як позитивний або негативний, оскільки це означає, що Вам вдасться добитися великого успіху і отримати в результаті цього значна багатство, але з-за цього ви будете мати проблеми з пошуком реальних друзів, бо важко буде відрізнити людину від щирого нечесного.

До чого сниться біло рудий кошеня — Сонник Лонго

Біло рудий кошеня символізує Ваші нереальні мрії і в глибині душі ви розумієте, що Вам вдасться знайти якусь проблему, яка для інших людей буде залишатися нерозкрита.
У цілому цей символ означає, що Вам не вдасться в даний час втілити в життя свої плани, можливо, доведеться відкласти на час, а може бути, ви повинні повністю від них відмовитися.

Сонник - тлумачення снів