Сонник – білі зуби до чого сняться білі зуби в сні приснилися

Білі зуби. Символ цей досить неоднозначний, так як може передвіщати багато різних речей, в залежності від індивідуальної ситуації людини

До чого сняться білі зуби — Сонник Фрейда

Якщо Вам сняться білі зуби, це може передвіщати Вам успіх в якомусь конкретному випадку або загалом – довге, щасливе життя, багатство або екзотичні подорожі, які ви будете проходити на переломі свого життя.
Коли Вам сняться зуби білі і красиві, сон оголошує, що це для Вас кінець Ваших проблем зі здоров’ям.

До чого сниться білі зуби випали — Сонник Міллера

 

Якщо сниться білі зуби випали, це знак того, що ви занадто азартні і безтурботно підходити до питання свого здоров’я, що в кінцевому підсумку може принести негативні наслідки.

Якщо сняться білі передні зуби, це символ загального благополуччя та успіхів у всіх сферах життя.

До чого сниться білий зуб випав — Сонник Ванги

 

Коли уві сні сниться білий зуб випав — це поганий знак, що віщує труднощі при реалізації якійсь важливій цілі, в основному на роботі. Цей символ може означати, що наяву у вас криза віри або те, у що досі вірили, що мало сенс. Це також може бути заохочення з боку Вашого підсвідомості для того, щоб ти задумався над питанням своєї віри і відповів собі на запитання, чи вносить вона щось у Вашому житті.

Коли Вам сняться вставні білі зуби, це анонс поліпшення загальної ситуації в сім’ї й благополуччя на роботі. Це також може означати, що хтось, хто вже довгий час намагався налагодити з Тобою більш тісні відносини, зрештою, сильно до Тебе не наблизиться.

 

До чого сняться здорові білі зуби — Сонник Нострадамуса

Якщо ж сняться здорові білі зуби, це знак якийсь ближче до невизначеної, але великої радості, яка скоро станеться з тобою і надовго введе Тебе в стан радісної безтурботності.
Якщо Вам сняться чисті білі зуби, це означає, що скоро трапиться така ситуація, в якій вам доведеться перед кимось принижуватися, щоб домогтися бажаного результату.

 

До чого сняться рівні білі зуби — Сонник Хассе

Якщо ж сняться рівні білі зуби, сонник трактує такий сон як попередження, що якісь погані люди будуть мати на Вас великий вплив, і ви повинні остерігатися, щоб під їх тиском не зробити що-те, що пізніше ви будете шкодувати про це. Якщо уві сні просто бачите цей символ, це сприятливий знак, оскільки передвіщає, що Вам вдасться знайти щось, що деякий час тому ти втратив і не змирився з цією втратою, так як це було для Вас дуже цінне.

А якщо сняться білі зуби у дитини, це не добрий знак, так як передвіщає, що незабаром ви будете відчувати великої втрати.

Цей мотив може також означати, що ви будете мати довге життя, або також може бути сигналом, що наяву у вас є багато вірних Вам і повністю відданих друзів, про яких ви повинні піклуватися і показувати, що їх цінуєш.
Разом цей сон може означати, що скоро ви опинитеся в якійсь складній ситуації, з якої не зможете виплутатися сам і в допомогу надасть Тобі друг. Це також може передвіщати розставання з кимось близьким і важливим для Вас.

 

До чого сняться білі зуби в іншої людини — Сонник Лонго

Сон, де білі зуби в іншої людини — означає, що ти не можеш об’єктивно оцінити деяких справ, і тому ви відчуваєте себе втраченим в певних ситуаціях.
Такий сон означає, що ти сподіваєшся, що хтось про Вас подбав і зробив за Тебе Твоя справа, але це не можливо і тому ви повинні, нарешті, взяти на себе відповідальність за своє життя і прийняті в ній рішення.

 

Сонник - тлумачення снів