Сонник – білі волосся до чого сняться білі волосся у сні приснилися

Білі волосся. Під білими волоссям розуміють і яскравий блонд, і благородну сивину — ознака не тільки віку, а й мудрості, життєвого досвіду. Коли вам сняться білі волосся, це означає, що наяву у вас є схильність до драматизації і все бачите в дуже темних тонах. Розглянемо значення і тлумачення сну в наших сонники.

До чого сняться білі волосся — Сонник Фрейда

Якщо сняться білі волосся, це може означати, що ви відчуваєте, що розчаровані або засмучені поведінкою вашого партнера, і ви хочете, щоб він змінив свою поведінку.

Сниться бачити білі волосся, є успішним знаком, бо означає, що якщо тільки виявиш трохи терпіння, Ваші погані дні пройдуть, і після шторму буде сонце.

Пофарбувала волосся в білий колір уві сні може означати, що наяву у вас занадто багато стресових ситуацій і постійно кудись поспішаєш, за що ви можете заплатити своїм здоров’ям.
Сниться дівчинка з білим волоссям, це анонс, що Вас чекає період страждань і невдач, які можуть торкнутися всіх сфер Вашого життя.

Сняться білі короткі волосся — це може означати, що наяву ви відчуваєте себе самотнім або знедоленим кимось, хто Тобі не байдужий. Може бути, не розумієш, що ти страждаєш через це, і це відчуття тільки на рівні підсвідомості.

До чого сниться білий колір волосся — Сонник Міллера

Якщо уві сні сниться білий колір волосся, також це може бути попередження від Вашого підсвідомості, що персонаж повинен вести здорову помірність у всьому, тому що може, це буде коштувати йому здоров’я.

Сонник попереджає: цей символ, що з’являються у Вашому сні, незалежно від того, в якому з’являється в контексті, як правило, передбачає несприятливі події, які незабаром з’являться у Вашому житті, а їх наслідком будуть такі негативні почуття, як смуток, біль і неспокій.

До чого сниться жінка з білим волоссям — Сонник Ванги

Якщо уві сні сниться жінка з білим волоссям, це символ того, що наяву хтось холодить Твій запал, піддаючи критиці всі Ваші плани та ідеї.

Якщо сняться білі воші в волоссі, може бути попередження про якусь аварію, жертвою якого можете стати Ви або хтось з Вашого найближчого оточення.
 

До чого сняться довгі білі волосся — Сонник Нострадамуса

Якщо сняться довгі білі волосся — це передвістя, що ви знайдете себе в чомусь захоплюючій, цікавій ситуації, а якщо сняться білі черв’яки в волоссі, це сигнал від Вашого підсвідомості, що нещодавно у Вашому житті сталося якесь травмуюча подія, наслідки якого як і раніше відчувається.

 

До чого сняться білі волосся на голові — Сонник Хассе

Якщо ж у Вашому сні сняться білі волосся на голові, це знак, що наяву, навіть не підозрюючи про це, уникли якоїсь серйозної небезпеки. Сонник каже, що це для Вас попередження, що наяву ви занадто щедрий , і ви повинні постаратися витрачати менше грошей і більше економити, тому що незабаром може знадобитися готівку.

До чого сниться перефарбувати волосся в білий — Сонник Лоффа

Коли тобі сниться перефарбувати волосся в білий, це означає, що справа, що досі наяву, здавалося Вам безнадійним, зовсім таким не є, і ще можна багато зробити.

Сонник передвіщає радість у Вашому житті, яка, однак, не триватиме довго і, ймовірно, зникне так само раптово, як з’явилася, а якщо приснилося, що ви перефарбували волосся в білий колір — це передвістя важкої роботи, яка скоро стане Твоєю участю, а також труднощі у прийнятті якогось важливого рішення.
 

До чого сниться фарбувати волосся в білий — Сонник Лонго

Сниться фарбувати волосся в білий колір уві сні, передвіщають Вам успіх, які можуть мати зв’язок з усіма сферами життя. Цей колір, незважаючи на те, що стосується у Вашому сні, є вираженням того, що у вас є усвідомлення своєї сили і потенціалу, що в Тобі є, завдяки чому у вас є шанс використовувати ці особливості для досягнення якогось великого успіху.

Сонник - тлумачення снів