Сонник – білі черв’яки до чого сняться білі черв’яки уві сні приснилися

Білі черв’яки. Бачити черв’яків у сні – практично завжди несприятливий знак. Розглянемо сонники відомих астрологів, мудреців і ясновидців

До чого сняться білі черв’яки на тілі — Сонник Фрейда

Коли уві сні сняться білі черв’яки на тілі, це сигнал, що підсвідомо сильно хвилює, навколишня ситуація і у вас є твердо певні погляди. Якщо на Вашому тілі білі черв’яки, це є шанс отримати багато грошей, які вже скоро будуть у тебе.

 

До чого сняться білі черв’яки — Сонник Міллера

Якщо сняться білі черв’яки – цей сон віщує якусь хворобу, але не відомо, чи буде вона стосуватися Вас, або когось з Вашого найближчого оточення.
Також знак якихось проблем, що виникли, в основному, на ґрунті яких давно забутих Вами речей.

До чого сняться білі черв’яки в їжі — Сонник Ванги

 

Якщо уві сні сняться білі черв’яки в їжі — сонник пропонує кілька суперечливі тлумачення -це передвістя покращення Вашого фінансового становища, або віщує фінансові втрати, які незабаром можуть відбутися.

До чого сняться білі черв’яки маленькі Сонник Нострадамуса

 

Сняться білі черв’яки маленькі, це означає, що скоро будуть якісь серйозні неприємності, і це буде мати місце, швидше за все, з вини осіб, які видають себе за Ваших відданих друзів.

Цей символ є попередженням, що наяву якісь люди роблять вигляд, що з тобою дружать , а насправді постійно плетуть за Твоєю спиною гидоти і хочуть завадить Вам в реалізації Ваших найважливіших планів.

Ви повинні, отже, стежити за тим, кого приймаєте близько один до одного і з ким ви діліться своїми планами, тому що якщо буде, що ви довірилися підлому людині, може найближчим часом використовувати отримані відомості про тобі проти Тебе.

До чого сняться білі черв’яки на підлозі — Сонник Хассе

Якщо тобі чого сняться білі черв’яки на підлозі — це сигнал, що скоро ви підете в якусь поїздку. Чи це буде поїздка запланована давно, або ж виникає абсолютно несподівано.

Сонник - тлумачення снів