Сонник коштовності. До чого сняться коштовності уві сні приснилися

Сняться коштовності? Сон, у якому ви бачили коштовності, може вказувати на те, що ваші відносини з вашою власною матір’ю не найкращі і підсвідомо ви це розумієте, чи це може означати, що ви відчуваєте невпевненість у своєї життєвої ситуації, і ви хочете бути більш незалежними і знайти відчуття стабільності.

 

До чого сняться коштовності – сонник Фрейда

Коли вам сняться коштовності, це означає, що ви скоро відчуєте монотонність своєю сірою життя.

Сниться красти коштовності, сон сигналізує про те, що у дні неспання вам знадобляться деякі зміни у вашому житті, в основному з точки зору розваг та насолоди.

Якщо сниться скринька з коштовностями, це означає, що ви бачите себе егоїстично, і у вас можуть виникнути серйозні проблеми із вашим близьким людиною.

Вам сниться втрата коштовностей, сон повідомляє вам гарних події, які мають статися у вашому житті найближчим часом.

Коли ви коштовності кладете собі в кишеню уві сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що у вашій реальному житті ви зневажаєте своїми побутовими обов’язками, і у вас мало часу для вашої найближчої родини, цю ситуацію ви повинні негайно змінити.

Сняться коштовності з камінням – сонник Міллера

Якщо вам сняться коштовності з камінням, це означає, що вам скоро може завдати шкоди складна ситуація іншої людини.

Уві сні дарувати коштовності з камінням близькій людині означає, що настав час для вас стати незалежним і почати вирішувати самі і взяти на себе повну відповідальність за свої дії.

Коли вам сниться, що ви приймаєте в дар коштовності з камінням, це означає, що в найближчому майбутньому у вас не буде жодних фінансових проблем, і у вас буде відмінне почуття самореалізації.

Сновидіння, в якому вам довелося вибирати коштовність з каменем, означає, що дії, які ви робите у свій час, стануть справжнім джерелом радості і задоволення для вас.

Коли уві сні ви бачите, як людина тримає в руках коштовності з камінням, це ознака того, що ви скористаєтеся щастям знайомої людини, але ви точно не знаєте, що може бути причиною цього.
 

Приснилося знайти коштовності – сонник Ванги

Приснилося знайти коштовності, сон є ознакою вашої підсвідомості, що ви не повинні соромитися показувати свої почуття і подяку тієї людини, до якого відчуваєте теплі почуття.

Коли уві сні ви знайшли коштовності в землі, це ознака того, що ви з невідомої вам причини відчуваєте себе винуватим, не обов’язково це пов’язано з вашими діями або вчинками.

У сні ви знайшли у себе під подушкою коштовності, цей сон може сигналізувати про те, що ви постійно зациклені на матеріальних речах, а духовні питання мають значення для вас.

Дівчині приснилося, що вона знайшла коштовності, це передвісник деяких фінансових переваг, які незабаром стануть її частиною.

Знайти коштовності свої уві сні — це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не повинні занадто залучатися відносини, з людиною якого погано знаєте, тому що якщо ви зайдете занадто далеко, ви можете бути розчаровані.
 

Якщо сниться вкрасти коштовності – сонник Нострадамуса

Якщо сниться, що ви вкрали коштовності, це означає, що незабаром ви повинні почати серйозно піклуватися про свою роботу, і це дуже важливо, тому що в найближчому майбутньому у вас буде багато обов’язків.

Коли ви в сні вкрали коштовності у близької людини, це ознака того, що завдяки вашій працьовитості ви можете поліпшити своє фінансове становище, яке вітається з великим задоволенням.

Як тлумачить сонник вкрасти в магазині коштовності, означає, що рано чи пізно у вас буде невизначена стурбованість, яку ви змусите себе робити.
 

Уві сні сняться золото і коштовності – сонник Хассе

Коли уві сні сниться золото і коштовності, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не повинні раздражатся плітками про своєї особистості, тому що ви не тільки будете витрачати час у порожню, але і все одно можете з ними не впоратися.

Коли ви бачите в сні золото і коштовності на підлозі, це попередження вам від вашого підсвідомості, що ви людина розсудлива зазвичай в конкретному випадку.

 

До чого сниться багато коштовностей – сонник Лонго

Якщо вам сниться багато коштовностей, це означає, що ви скоро зіткнетеся з серйозними проблемами зі здоров’ям, які можуть змусити вас почувати себе в лікарні як вдома, але ви можете уникнути, якщо будете вести здоровий спосіб життя.

Сонник - тлумачення снів