Сонник дохлі пацюки. До чого сняться дохлі пацюки уві сні приснилися

Якщо вам приснилися дохлі пацюки, це означає, що в реальному житті ви приділяєте занадто багато уваги деталям, які не мають для вас значення.

До чого сняться дохлі пацюки – сонник Фрейда

Коли вам сняться дохлі пацюки, це означає, що вам пощастило, і ви маєте значну фінансову віддачу.

Коли ви бачите в сні, що дохлі пацюки лежать на асфальті, сон говорить про те, що у вас буде сімейне щастя і великий успіх у вашій кар’єрі.

Сон, в якому вам довелося викидати дохлих щурів з квартири обіцяє вам деяку небезпеку, ви повинні зберігати обережність у своїй професійній діяльності найближчим часом.

Якщо вам сниться, що дохлі пацюки виявилися у вас на порозі будинку, цей сон говорить про те, що ви очікуєте, значною фінансової вигоди, але для цього вам потрібно трохи попрацювати.

Коли вам сняться дохлі пацюки в підвалі, це добрий знак для вас, сон говорить про те що ви зможете впоратися з недружньою навколишнім середовищем і різними проблемами.
 

Сняться дохлі пацюки багато – сонник Міллера

Коли сниться багато дохлих щурів, це передвісник якоїсь небезпеки, непорозумінь в оточенні або фінансових проблем і втрат.

Сниться, що вас оточує велика кількість здохлих пацюків, це передвісник збитків або матеріальної втрати, яку ви понесете в найближчі дні.

Якщо у вашому сні дохлі пацюки лежать прямо на столі, це провісник щастя і радості для вас.

Як тлумачить наш сонник якщо уві сні ви в зоомагазині побачили багато дохлих щурів, це означає, що в найближчому майбутньому ви відчуєте смуток і, можливо, траур.

Сниться багато дохлих щурів дівчині, сон принесе їй печаль і хвороба і, можливо, навіть смерть людини з сім’ї.
 

Приснилася дохлий щур сіра – сонник Ванги

Приснилася дохла сіра щур, цей сон означає, що ви втрачаєте зв’язок з іншими людьми не тільки в емоційному вимірі, вам терміново потрібно виправляти ситуацію.

Дохла сіра щур у вашому сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви більше стурбовані збереженням добрих стосунків з родичами, і не звертаєте увагу на те, що про вас кажуть сторонні люди.

Коли ви в сні доторкнулися до сірої дохою щура, це обіцяє вам тимчасову коротку і невелику проблему зі здоров’ям.
 

Якщо сняться дохлі пацюки в будинку – сонник Нострадамуса

Якщо сняться дохлі пацюки в будинку, це означає, що ваше майбутнє буде гарним і процвітаючим.

Коли уві сні ви побачили в будинку своїх батьків дохлих щурів, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви повинні бути менш збентежені в спілкуванні з оточуючими вас людьми.

Уві сні сниться велика дохлий щур – сонник Хассе

Уві сні сниться велика дохлий щур, сон оголосить, що в найближчому майбутньому ви будете насолоджуватися теплом домашнього затишку.

Сон, у якому ви тримаєте в руках велику дохлого щура — провісник проблем зі здоров’ям людини з вашої сім’ї.

До чого сняться дохлі пацюки жінці – сонник Лонго

Коли сняться дохлі пацюки жінці, сон говорить вам що остання подія зможе поліпшити вашу долю, і це має статися найближчим часом.
 

Сонник - тлумачення снів