Сонник дошки. До чого сняться дошки уві сні приснилися

Коли вам сняться дошки, цей сон може означати, що ви в деякому сенсі не розвиваєтеся, і підсвідомо ви прекрасно це розумієте. Цей сон може також вказувати на існування якоїсь сексуальної потреби, яку ви з якоїсь причини не розумієте.

 

До чого сняться дошки – сонник Фрейда

Якщо вам сняться дошки, цей сон може бути хорошим для вас знаком в професійній сфері і особливо успішним у будь-якому конкретному проекті, який ви маєте намір задіяти або вже зробили.

Вам сниться шахова дошка, це означає, що в найближчому майбутньому вам доведеться приділяти багато часу і уваги вашій роботі, так як вам буде складно виконувати завдання, поставлені перед вами вашим начальством.

Коли сниться шкільна дошка, цей сон означає, що в найближчому майбутньому ви будете робити багато важкої роботи, або ж це сигнал вашого підсвідомості, що ви повинні переглянути деякі свої дії, перш ніж починати робити те, що запланували.

Сниться дошка з цвяхами, це означає, що найближчим часом ваша велика таємниця не вийде назовні, якщо ви не будете розповідати людям.

Трухляві дошки уві сні — це ознака того, що людина намагається нашкодити вам усіляким чином, і ви це усвідомлюєте, але можливо лише підсвідомо.

Дівчині сняться дошки для будівництва, це означає, що вона насолоджується хорошим здоров’ям, поки не спить, і це, безсумнівно, триватиме довгий час.

Уві сні заміжньої жінки з’явилися дошки різнокольорові, сон означає, що коли ви пильнуєте, ви забуваєте про ніжності і близькості яку повинні давати своїй близькій людині, але ви можете не хотіти зізнатися в цьому самому собі.

Якщо сняться дошки дерев’яні – сонник Міллера

Якщо вам сняться дошки дерев’яні — це знак вашого несвідомого страху перед деякими абсолютно необґрунтованими подіями, від яких вам слід негайно позбутися, тому що вони занадто псує ваш настрій.

Дерев’яні дошки уві сні є ознакою того, що ви відчуваєте незручність щодо змін, які повинні статися у вашому житті, але в той же час ви прекрасно розумієте, що вони неминучі.

Якщо ви уві сні несете в руках дерев’яні дошки, це означає, що незабаром у вашому професійному житті ви зіткнетеся з деякими проблемами, які потім матимуть вплив, очевидно, негативне, на ваші особисті справи.

Коли сняться дошки дерев’яні жінці, це означає, що їй потрібно терміново відпочинок, але, на жаль, вона, схоже, не може знайти час для цього, але все одно вона повинна бути терпелива в очікуванні більш спокійних часів, протягом яких вона зможе відновити свої сили.

Приснилися дошки нові сонник Ванги

Приснилися дошки нові, це сигнал про те, що ви скоро відчуєте себе дуже ніяково, бо відчуєте неприязнь до тих людей, які неадекватно себе ведуть.

Коли ви бачите на підлозі нові дошки уві сні, це ознака того, що ваше фінансове становище скоро покращиться.

Як тлумачить сонник у сні бачити фарбовані нові дошки, це попередження від вашого підсвідомості, що у вас є проблема з контролем ваших емоцій, але ви не можете дозволити собі вибухнути, принаймні, в найближчому майбутньому, оскільки це може вплинути на вашу особисту життя.

Нові дошки уві сні сигналізують, що якщо вам не вдасться бути дуже обережним і обачним у будь-якій справі, ви понесете значної шкоди, але ви не знаєте, що саме це може торкнутися.

Сняться уві сні старі дошки — сонник Нострадамуса

Сняться уві сні дошки старі, це означає, що ви не можете доброзичливо ставитися до інших людей, і це може незабаром призвести до того, що ви отримаєте компенсацію такої поведінки таким же чином.

Старі дошки уві сні дівчата, сигналізують про те, що вона повністю задоволена тим, як виглядає її справжнє життя.

Уві сні вам довелося зривати з підлоги старі дошки, сон сигналізує про те, що ви починаєте відчувати брак енергії і що вам потрібно хоч трохи відпочивати, щоб відновити свою силу.

Наснилося у сні гнилі дошки – сонник Хассе

Наснилося у сні гнилі дошки, це означає, що незабаром ви досягнете значного успіху у своїй професійній життя, що безпосередньо вплине на стан ваших фінансів.

Гнилі дошки уві сні оголошують, що ви скоро закінчите етап у своєму житті, відмовившись від речей, які не дають вам ніякого задоволення.

Коли ви бачите гнилі дошки в своєму будинку у сні, це означає, що ваша затяжна хвороба закінчилася, і ви скоро зможете відчути полегшення.

До чого сниться обробна дошка – сонник Лонго

Коли вам сниться обробна дошка, це передвісник полегшення і світу, який чекає вас після невдач і клопотів, що ви нещодавно випробували.

Приснилася, що чужа обробна дошка лежить у вас на кухні, цей сон може оголосити вам духовну трансформацію, яку незабаром ви пройдете, але ви не знаєте, що саме це може бути.

 

Сонник - тлумачення снів