Сонник дохла кішка. До чого сниться дохла кішка у сні приснилася

Коли вам сниться дохла кішка, це означає, що у вас буде невизначена хвороба, можливо, навіть смерть, але не обов’язково ваша, можливо людини з вашого найближчого оточення.

До чого сниться дохла кішка – сонник Фрейда

Якщо вам приснилася дохла кішка, це ознака того, що ваше сексуальне життя з людиною не працює добре і може бути причиною інших сімейних проблем.

Коли жінці наснилося дохла кішка, цей сон говорить їй про те, що у неї будуть невеликі непорозуміння з коханою людиною.

Дохла кішка у сні виявилася у вас в будинку, сон обіцяє довгострокове щастя і мир для вас і для всієї вашої родини.

Як тлумачить наш сонник дохла кішка уві сні дівчата означає, що скоро людина почне перешкоджати її діям.

Сон, в якому вам довелося закопувати дохлу кішку оголошує, що ви скоро будете розчаровані діями своєї коханої людини.
 

Якщо сниться дохла кішка жінці – сонник Міллера

Якщо сниться дохла кішка жінці, це означає, що в найближчому майбутньому їй доведеться боротися з деякими проблемами зі здоров’ям.

Коли жінка бачить свою дохлу кішку уві сні, це може сигналізувати про небезпеку, яка поставить під загрозу відносини, в яких вона зараз знаходиться.

Як тлумачить сонник сновидіння, в якому з’явилася дохла кішка, є ознакою того, що ваші стосунки з родиною будуть дуже успішними.
 

Сняться дохлі кішки багато – сонник Ванги

Сниться багато дохлих кішок, сон є сигналом вашого підсвідомості про те, що ви повинні перестати приховувати правду від своїх рідних людей і відкрити всі свої переживання.

Коли ви в сні натрапили на дохлих кішок, це означає, що людина, з яким ви зараз перебуваєте в сварці, лояльний до вас і відчуває до вас щире почуття.

Приснилася дохла чорна кішка – сонник Нострадамуса

Приснилася дохла чорна кішка, цей сон сигналізує про те, що деякі люди не хочуть з вами добрих відносин і, можливо, навіть намагаються всіляко перешкодити вашому бізнесу.
 

Сонник - тлумачення снів