Сонник – долари. До чого сняться долари наснилося у сні

Чи Часто вам доводиться бачити уві сні долари? Такий сон може бути ознакою того, що в реальному житті ви дуже намагаєтеся поліпшити або, принаймні, заховати що на вашу думку, залишає бажати кращого.

До чого сняться долари сонник Фрейда

Бачити уві сні долари це може вказувати на те, що у вашій психіці є області, які ви намагаєтеся приховувати від себе, щоб не мати до них доступу.
Коли сняться долари і євро — це сигналізує про те, що коли ви пильнуєте, ви хочете довести людям у своєму районі, що ви стоїте багато і можете собі це дозволити.
Якщо вам приснилося вважати долари, це означає, що ваше життя буде дуже щаслива в найближчому майбутньому, і ви, безсумнівно, будете нею задоволені.
Приснилися долари жінцітакий сон оголошує, що хтось збирається розчавити або хоча б розтопити ваше почуття щастя через сварки та непорозуміння.
 

Приснилися паперові долари – сонник Міллера

Сон в якому вам приснилися паперові долари — є ознакою того, що ваше щастя буде зруйновано або порушено ревнощами.
Коли паперові долари сняться жінці, це може означати, що ви не можете визначитись з ознаками щастя, дозволяючи собі впадати в меланхолійні настрої, навіть якщо ви можете захистити себе від цього.
Якщо паперові долари сняться чоловікові – це може надати вам багато занепокоєння, і в деяких випадках це може бути навіть сумувати.
 

Якщо сниться пачка доларів – сонник Ванги

Приснилася пачка доларів — це ознака того, що на вашому шляху іноді з’являться негаразди, але ви не можете заподіяти ніякої шкоди собі, крім свого психічного благополуччя.
Коли пачка доларів сниться обранцеві, це означає, що ви можете подолати перешкоди, які вже з’явилися на вашому шляху або тільки починають з’являтися, але від вас буде потрібно багато праці і зусиль.
Якщо пачка доларів сниться вашому другу, цей сон пророкує, що в найближчому майбутньому ви виявите велику хоробрість у складній ситуації.
 

Сниться багато доларів – сонник Нострадамуса

Сон в якому наснилося багато доларів, може привести до весілля когось з вашого безпосереднього оточення.
Багато доларів сниться чоловікові — це знак того, що ви скоро побачите цікаву пропозицію про роботу, яка стане відмінною можливістю для вас.
 

Уві сні сняться багато доларів на руках – сонник Хассе

Бачити в сні багато доларів на руках — це ознака того, що ви чомусь відчуваєте себе винуватим і що ви не відчуєте полегшення, поки не отримаєте прощення і не будете прощені.
Сниться багато доларів в руках одного – такий сон може означати, що ви вдавайте кимось, ким ви не є, щоб привернути до себе людей у вашому середовищі.
 

Бачити уві сні 100 доларів – сонник Лонго

Приснилися 100 доларів, це ознака того, що ви на шляху до досягнення мети, про яку ви так дбаєте на протязі довгого часу.
 

Сонник - тлумачення снів