До чого сняться динозаври уві сні наснилися. Сонник: динозаври

Коли вам сняться динозаври, це попередження від вашого підсвідомості, що ви не повинні займатися будь-якою незаконною діяльністю чи навіть речами, які зроблять вас підозрілими, тому що це може карається.

До чого сняться динозаври – сонник Фрейда

Сон, у якому ви бачите динозаврів, є ознакою того, що ви не повинні брехати в найближчому майбутньому, тому що правда, безсумнівно, проясниться ще швидше, ніж ви можете очікувати.

Якщо ви бачите ласкавого динозавра в своєму сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що ви не довіряєте людям, які раптом хочуть подружитися з вами, тому що у них може бути певний інтерес до вашого життя, не обов’язково хороший для вас.

Уві сні на вас напали динозаври – це попередження, що у вас в оточення є людина, з яким ви йдете до спільної мети пліч-о-пліч, прикидається вашим другом.
 

Приснився динозавр жінці – сонник Міллера

Якщо динозавр приснився жінці, це ознака того, що скоро людина захоче запозичити у неї певну суму грошей.

Коли жінка уві сні гладить динозавра, цей сон може сигналізувати про те, що їй соромно за те, що вона робите, але помилково.

Коли ви женіться уві сні за динозавром, це означає, що скоро у вашому житті будуть невизначені неприємні події, з якими вам доведеться зіткнутися.
 

Бачити уві сні динозаври в місті – сонник Ванги

Бачити у сні, що динозаври в місті, це сигнал вашого підсвідомості, що ви повинні бути обережні в найближчому майбутньому, тому що існує небезпека, що якщо ви цього не зробите, ви втратите те, що у вас є і це не обов’язково може бути пов’язано з грошима.
 

Якщо сниться тікати від динозавра – сонник Нострадамуса

Якщо сниться тікати від динозаврів, це ознака того, що ви виконуєте роботу, яка не дає вам ніякого задоволення.

Приснився сон динозавр у воді – сонник Хассе

Приснився сон, у якому ви побачили динозавра у воді, це ознака того, що ви намагаєтеся боротися зі своїми недоліками, але у вас погано виходить і вам потрібно звернутися за допомогою.
 

Сниться великий динозавр – сонник Лонго

Коли вам сниться великий динозавр, це означає, що скоро у вашому житті буде непорозуміння, з людиною якого недолюблюєте, але ви відчуєте полегшення.
 

Сонник - тлумачення снів