Сонник: кажан, до чого сниться Миша летюча уві сні приснилися

До чого сниться летюча миша? Летюча миша навіть у житті не приносить багато позитивних моментів. Побачивши кажана на льоту уві сні, багато хто лякається її і побоюються того, щоб вона не напала. Але деяким подобається політ летючої миші і вони не відчувають ніяких негативних моментів при її появі.

Але що може означати сон, у якому ви побачили кажана. Швидше за все, і те, і інше. Багато залежить від психологічного настрою людини. Природно, що той чоловік, який відноситься до летючої миші в життя позитивно, не прокинеться в поту і не почне нервово шукати тлумач побаченого сну. Але в будь-якому разі, всіх цікавить, що віщує сон з летючої мишей. Давайте дізнаємося про це з сонників изустных психологів і ясновидців.

До чого сниться летюча миша по соннику Фройда

Старина Фрейд і в цьому випадку не відступає від свого репертуару. Сон з кажаном він розтлумачує як невгамовне бажання до нічних оргій.

Якщо уві сні кажан пролетів повз вас – ваша жінка знайде нового статевого партнера. До чого сняться летучии миші по фрейду — до підступності.

Летюча миша напала на вас у сні – у житті ви зустрінете підступну жінку-вампіра, яка буде забирати у вас життєву енергію. Обережно підходите до вибору статевого партнера.

До чого сниться кажан біла – сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, кажан у сні, наяву не може бути доречними нічого хорошого. Навпаки, вам слід бути особливо обережним. Такий сон Міллер пов’язує з втратою близької людини, різного роду лихами, сильним болем і каліцтвами.

До чого сниться біла кажан, то це в більшості випадків пов’язано зі смертю. Постарайтеся бути більш обачними і розважливими у всіх своїх вчинках.

До чого сниться летюча Миша по соннику Ванги

Ясновидица Ванга тлумачить сон з кажаном по-своєму. В її соннику летюча миша завжди пов’язана з демонічними силами. Якщо уві сні ви побачили кажана, то це говорить, що вас чекають неприємні випробування і нападки оточуючих. До чого сниться велика кажан по ванге — до більших неприємностей.

Бачити уві сні кажана – це всього лише сигнал, який ніяк не можна ігнорувати. Тільки уважність і обачність може застерегти вас від неприємностей. У ваше життя впроваджується «поганий час» де буде царювати зла сила і темрява. Краще піти в церкву і поставити свічки.

Сниться велика кажан – сонник Нострадамуса

Мудрий Нострадамус про кажанів висловлюється не так категорично. Якщо приснилася велика летюча миша, що літає по квартирі або кімнаті – готуйтеся до від’їзду. При цьому ваша подорож не буде настільки романтичним. Як вам би цього хотілося

Якщо бачити зграю великих летких миша – будьте пильними. Можливі травми, які будуть лікуватися з працею.

Але якщо вам приснилося, що це жахливе тварина вас кусала, то, швидше за все, такий сон – це попередження лиха і тяжких втрат. До чого сниться укус летючої миші по ностардамусу — втрати і можливо не малі.

Летюча миша по соннику Хассе

Трактування сну з кажаном по соннику Хассе – це великі переживання, які спричинять розлад нервової системи і депресію. Ті біди, які звалиться вам на плечі після такого сну, вам буде не під силу перенести. Тому, нікому не розповідайте свої плани і серйозно подумайте над тим, чи варто вам продовжувати розпочату справу.

Якщо уві сні приснилася летюча миша в польоті, то чекайте погану новину. Відчуваєте уві сні як кажан збирається нападати на вас – у житті ви відчуваєте почуття страху перед навколишнім світом по соннику хассе

Але соннику Лоффа — до чого сниться летюча миша сіра

На думку пастора Лоффа, летюча миша сіра уві сні відображає одержимість бісом. Такий сон, на його думку, не що інше, як попередження спить, що йому варто переглянути погляди на життя і здійснювати більш обачні вчинки.

Сіра кажан уві сні – це провісник печалі і болю, які можуть заподіяти вам оточуючими.

Але, якщо уві сні ви побачили одруження з кажаном, то в житті такий сон передвіщає швидке одруження. І вашим обранцем буде найкращий чоловік на землі. Ви щасливі у шлюбі.

До чого приснилася кажан – Лонго сонник

Сонник Лонго описує сон з кажаном як сигнал про наближення біди. Перегляньте свої стосунки з друзями, близькими та колегами по роботі. Швидше за все, вам готують пастку. До чого сниться летюча миша по соннику лонго — неприємності сос якщо сторони знайомих яких ви дуже добре знаєте, але ви зможете перебороти ці неприємності.

Якщо уві сні ви будете ганятися за кажаном, то в житті вам вдасться піднятися над обставинами – у цьому вам допоможуть ваші близькі та друзі.

Побачили уві сні кажана, яка висить вниз головою – будьте більш уважними. На перший погляд дрібні проблеми можуть перерости у справжню біду.

Сонник - тлумачення снів