Сонник: миша сіра, до чого сниться сіра миша уві сні приснилася

До чого сниться сіра миша? Як толкуе цей сон сонники? Одного разу вночі вам приснився дивний сон, в якому ви були веселими чи сумними, переляканими або в ейфорії, в якому ви зуміли відкрити саму таємну формулу щастя. Природно, що прокинувшись, ви обов’язково замислювалися над тим, щоб могло означати ваше бачення? Розповівши свій сон — сіра миша своїм близьким, почули у відповідь, що такий сон не до добра. А інші, навпаки, сказали, що сіра миша – це до успіху. Чи Так насправді? Що зберігають сонники відомих астрологів і психологів? Як вони розтлумачать нам такий сон?

До чого сниться сіра миша по соннику Фройда

Зигмунд Фрейд у своєму толкователе снів пов’язує бачення уві сні сірої миші з бідністю і невдалим початком у справах. Не виключено, що якісь неприємності у ваше життя можуть принести ваші неслухняні діти. Тому, не варто починати сьогодні відповідальну роботу, а краще відкласти його на потім. Адже після чорної смуги обов’язково настане біла. Не сперечайтеся сьогодні з друзями і колегами по роботі. До чого сниться миша сіра по фрейду — відкладіть всі справи на завтра, а сьогодні краще проведіть час з сім’єю.

По соннику Міллера До чого сниться сіра миша

Сонник Міллера тлумачить сновидіння сірої миші по-своєму. Якщо уві сні ви злякалися сірої миші — остерігайтеся оточуючих. Є висока ймовірність, що сьогодні вони можуть пліткувати за вашою спиною, що позначиться на ваших справах і настрої.

Якщо ви уві сні вбили сіру мишу – сміливіше вперед! Всі ваші справи будуть виграшними.

Побачити в сні миші на своєму одязі – до сварок і скандалів.

До чого сниться Якщо миша сіра приснився дівчині, то найімовірніше вам заздрять подруги і готують для вас неприємну пастку по соннику Міллера

Приснилася сіра миша по соннику Ванги

Знаменита болгарська провидиця Ванга запевняє, що побачена уві сні миша сіра віщує підвищення цін на продукти. Тому, не будьте марнотратними, а краще поповніть свій холодильник і комору.

До чого сниться спляча миша у вашому сні по ванге – це хороший знак. Можете бути впевненими, що здоров’я ваших дітей міцне, і вони займають хороші позиції в суспільстві.

Якщо вам приснилася миша в ніч на вівторок, то будьте обережними – ваш секрет буде розкритий. Тому, краще самі розкрийте його своїй близькій людині, а не чекайте, коли він дізнається про нього з чужих вуст.

Миша, приснився в ніч на суботу, віщує «сірі вихідні». Не варто нічого міняти – краще відпочити на вихідні біля екрана телевізора. На наступному тижні все зміниться у вас в кращу сторону.

Сонник До чого сниться сіра миша – Нострадамус

Нострадамус з обережністю ставиться до тлумачення сну, в якому сплячий бачить сіру мишу. Швидше за все, у вашому житті настануть сірі будні. Якщо уві сні ви побачили багато мишей – це до непорозумінь, сварок і навіть воєн.

До чого сниться сіра миша уві сні тікає від вас скоро у вашому житті настануть добрі часи. Час заряджатися позитивом і навіть змінити свій гардероб.

Якщо уві сні ви годуєте мишей з руки – у вашому оточенні з’явився таємний ворог, який користується вашим авторитетом, але в недалекому майбутньому він вас зрадить.

До чого сниться сіра миша – сонник Хассе

Якщо уві сні вам довелося бачити мишей сірого кольору, то, швидше за все на вашому шляху може зустрітися недоброзичливець, який зламає ваші плани. Будьте пильнішими.

Побачивши уві сні, як миша або сірі миші потрапила в мишоловку – до швидкої прибутку, як в матеріальній сфері, так і в духовній. Ви можете отримати приємний подарунок або ж вдало придбати нерухомість. Все у ваших руках.

Сіра миша – сонник Лоффа

Якщо вам приснилася миша сірого кольору, то скоро ви дізнаєтеся ім’я недоброзичливця, який будує підступи за вашою спиною. Такий сон також вказує на те, що найближчим часом ваше життя буде проходити монотонно, без усякого роду розваг та гулянь. Але, краще монотонне життя, ніж маса проблем в один день так трактує сон про сірих мишей сонник Лоффа.

Приснився уві сні миша символізує про те, що у вашому житті відбудуться зміни. Якими вони будуть, в першу чергу залежить від вашого психологічного настрою.

Сонник Лонго — миша сіра приснилася уві сні

Якщо розглядати сонник Лонго, то сіра миша в його тлумаченнях – попередження про злі задуми людей у вашому оточенні. Вам варто краще придивитися до колегам і друзям. Серед них точно присутній недоброзичливець, який зробить все для того щоб ви не змогли просунутися по службових сходах.

Якщо сплячий у сні ловить мишей, а вони від нього тікають – наяву ви ризикуєте самі потрапити в пастку, яка була підстроєна не для вас.

До чого сниться побачити в сні сплячих мишей – до здоров’я і веселощів: сонник лонго.

А ось мертві сірі миші в соннику Лонго тлумачаться по-різному: якщо ви в сні вбили миша – значить, вам вдасться незабаром вирішити всі питання, які не дають вам спокою. Якщо уві сні ви просто бачите мертві миші – наяву вам вдалося якимось способом минути назріваючі проблеми.

Сонник - тлумачення снів