Сонник – Хом’яки, до чого сняться Хом’яки уві сні приснилися

Хом’яки. Нічні сновидіння до чого сняться хом’яки? часто хочеться розтлумачити і дізнатися, що може побачена картина попереджати нас в житті, наяву. Як це зробити правильно? Природно вдатися до тлумачень сонників, які зможуть в тій чи іншій мірі навести нас на правильну думку. Але для того щоб повністю пояснити свій сон, необхідно запам’ятати всі деталі бачення, який вас так заінтригував цієї ночі. Адже у тлумаченні сну важливі будь-які дрібниці? Перевірити це ви можете сонники найбільш популярних ясновидців, на прикладі – до чого сняться хом’яки. Дізнаємося, що нам обіцяє побачений сон з хом’яками?

До чого сняться хом’яки – сонник Фрейда

До чого сняться хом’яки — Фрейд впевнений, якщо уві сні ви побачили хом’яка, то наяву це знак про вашу сексуальну ситності. Маленькі пухнасті хом’ячки уві сні символізують про те, що у вашому житті незабаром з’являться маленькі дітки.

Або, принаймні, вам цього дуже хочеться. Хом’як, побачений у сні, завжди символізує благополуччя в сімейних відносинах, любов і гармонію. Все у вашому житті зміниться до кращому. Більш того, довго чекати не доведеться! Ось вона удача – тримайте її за хвіст!

До чого сняться хом’яки – по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера до чого сняться ховрахи, хом’як уві сні – наяву успіх і благополуччя. Це завжди позитивний сон. Побачити в клітці хом’яка – значить ви в повній мірі усвідомили свої власні недоліки і робите все для того, щоб все виправити.

До чого сниться гнатися за хом’яків уві сні – успіх не за горами.

Бачити пухнастих маленьких хом’ячків – ваші діти принесуть вам багато щасливих хвилин.

Сплячий хом’ячок символізує гармонію і щастя в сімейному житті.

До чого сняться хом’яки – Ванга

Відома ясновидица Ванга і її сонник дещо скептично ставиться до сновидіння з хом’яками. На її думку, хом’як, побачений у сні, може символізувати про наближення удачі і вказувати на вашу працьовитість, акуратність. Але іноді, сновидіння з хом’яками можуть застерігати вас про те, що незабаром ви зможете відчувати докори сумління від нещодавно зробленого вами вчинку.

Якщо ви побачили уві сні вагітного хом’яка, то варто переглянути свої справи і довести незакінчену роботу. Швидше за все, вона принесе вам успіху! Ванга.

До чого сниться хом’як в акваріумі або в клітці – до звершення всіх ваших планів.

Сплячий хом’як свідчить про те, що всі свої неправильні вчинки ви усвідомили і стаєте на правильний шлях.

До чого сниться Тікає хом’як — переглянете свої погляди на життя. Швидше за все, ви не сприймаєте серйозно ті справи, які в житті можуть принести вам успіх.

Якщо вам приснився вагітний хом’ячок або ж хом’ячок після пологів, то в житті вас чекає приємна новина.

Хом’яки – сонник Нострадамуса

Мудрий Нострадамуси його сонник тлумачить сон з хом’яками з уособленням запасливого, дбайливого і навіть скупого людини.

Якщо уві сні ви купуєте хом’яка, то наяву ви незабаром познайомитеся з багатою людиною. І, незважаючи на те, що ваші відносини швидко переростуть у дружні, він ніколи не розкриє вам секрет свого успіху, як би вам цього не хотілося дізнатися.

Нострадамус також пророкує швидку зміну проживання тим з вас, кому приснилося, що він у своєму будинку виявив хом’яка, хоч ніколи його не купував.

Сонник Хассе — хом’як сон

Сон з хом’яком символізує такі риси характеру як накопичення, запасливість і скупість. Якщо вам приснилося тварина з щільно набитий їжею за щоками, то, швидше за все, ваша запасливість вже стає маніакальною. Варто переглянути свій стиль життя і навести порядок в квартирі.

Побачити в сні, як ви ловите хом’яка і знову садите його акваріум або клітку, говорить про те, що всі ваші спроби контролювати свої вчинки, приречені на провал.

До чого сниться пухнастий хом’як в сні – у житті, це успіх у справах і в сім’ї.

Приснилися хом’яки – сонник Лоффа

У соннику пастора Лоффа сон з хом’яками свідчить про домашнього достатку. І чим більша кількість хом’яків уві сні, тим краще. При цьому якщо ви бачите тікає від вас хом’яка, то, швидше за все сон попереджає вас про те, що удача може вислизнути з-під вашого контролю. Такий сон призиває вас до пильності.

До чого сниться хом’як в клітці Лоффом – незабаром вам пощастить, і це удача буде супроводжувати вам в найближчі місяці.

Але, побачивши уві сні мертвого хом’яка – поганий знак. Скоріше цього вас чекають збитки, про яких в даний час ви навіть не підозрюєте.

До чого сняться хом’яки в клітці –по соннику Лонго

Тлумачення сну про хом’яках в клітці, Лонго описує наступне.

Якщо уві сні ви побачили симпатичного хом’ячка в клітці, то в житті у вас найближчим часом відбудуться хороші зміни.

В цілому, хом’як в клітці в сні по соннику Лонго – це сприятливий знак, з яким пов’язані приємні зміни у вашому житті.

Сонник - тлумачення снів