Сонник: черви, до чого сняться Черв’яки уві сні приснилися

До чого сняться хробаки? Природні, що черв’яки, які будуть присутні у ваших сновидіннях, не сильно вас порадують. У більшості випадків люди асоціюють такий сон з якимись проблемами, хворобами і втратами. Але, коли сниться щось неприємне, то народна прикмета свідчить, що це до матеріального винагороді. До вирішення такого питання сонники підходять більш докладно. Головне, запам’ятати, при яких обставинах ви побачили черв’яків у сні – адже трактування сну це дуже тонка справа. Розглянемо, як тлумачать сновидіння з хробаками найбільш популярні сонники.

До чого сняться черв’яки – по соннику Фройда

Сонник Фрейда пов’язує сон, у якому ви побачили дощового черв’яка з охолодженням у відносинах з коханою людиною.

Якщо в сні, як наживку для риби служать черв’яки, значить, вам треба негайно змінити свій гардероб. В іншому випадку ви можете провести своє життя в гордій самоті.

Тиснути черв’яків у своїх сновидіннях ногами – вас подолала необгрунтована ревнощі.

Черв’яки – сонник Міллера

Побачити черв’яків або хробака у своїх сновидіннях не до добра. Принаймні, так трактує сонник Міллера. Незабаром у вас з’являться неприємності на роботі.

Черв’яки, які повзають по вашому тілу, відображають ваше прагнення до матеріальних благ будь-якими шляхами.

Бачити великих і червоних черв’яків – до більших неприємностей. Можливо, ваші стосунки в родині вже охололи. Внесіть в життя щось нове вже сьогодні, тільки таким чином вам вдасться зберегти подружні стосунки.

Сонник Ванги — черв’як у сні, до чого сняться

Ванга трактує хробак своєрідно. Вона пов’язує їх з символікою пекла. По її прогнозах, черв’яки асоціюються з неприємностями, хворобами і муками. Бачити багато великих черв’яків у сні, зібраних в щільний клубок — попередження про небезпеку, що насувається. Вам потрібно бути гранично обережними у відносинах.

Сновидіння, в якому ви ловите рибу на черв’яка, обіцяє цікаву новину — незабаром ви зможете відкрити в собі паранормальні здібності, від яких ви спершу можете навіть злякатися.

Тиснути руками черв’яків у сні – позбавлятися від впливу чорних сил.

Сняться черв’яки – сонник нострадамуса

Якщо білі черв’яки наснилися незаміжньою жінці, то такий сон пророкує невдачу в любовних відносинах. Швидше за все, вона ідеалізує вибраного супутника, що призведе до розриву відносин. Ведіть себе більш стримано.

Білі черв’яки, які плавають в калюжі, символізують згасання почуттів. Незабаром почнуться сварки і можливий розрив відносин.

Побачити черв’яків в їжі – до погіршення стану здоров’я.

До чого сняться черв’яки — тлумачення по соннику Хассе

Бачити уві сні повзаючих черв’яків – ви занадто легковажно ставитеся до важливої справи. Це не принесе вам добра, і незабаром ви зможете втратити набагато більше.

Якщо уві сні ви з’їли хробака, значить, наяву ви зможете перемогти свого ворога, який досить тривалий час ставив вам «підніжки».

Спостерігати за клубком черв’яків – до пліток і обмовам.

Розчавити хробака ногою уві сні, символізує вашу наполегливість та прагнення досягти поставленої мети.

Тлумачення сну черв’яки – сонник Лоффа

На думку Лоффа черв’яки сняться тим людям, що в житті таємно переживають. Також вони часто присутні у снах тих людей, у сім’ях яких охолоджують відносини.

Якщо вам приснилося, що ви їсте хробаків, то незабаром ваші відносини налагодяться. Але для цього вам доведеться докласти чимало зусиль.

Ловити рибу на черв’яків – усунути зі свого життя недоброзичливців.

Білі черв’яки в тарілці символізують негативні емоції в сім’ї.

 

 

 

 

Сонник Лонго — дощові черв’яки уві сні

Якщо вам приснилися дощові черв’яки, які повзають по землі – це до багатства.

Якщо черв’яки заплуталися у ваших волоссі, значить, в житті ви приділяєте багато уваги дрібницям. А те, на що варто звернути свою увагу, проходить повз ваших очей. Змініть свій спосіб життя. Інакше ви ризикуєте залишитися на самоті.

Черв’яки в чистій воді – до сприятливих змін. Якщо ви побачили черв’яків в болоті – до брудних пліток.

Сонник - тлумачення снів